Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy válasszak közülük?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy válasszak közülük?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem, van 2 lány akikkel összejöhetne a dolog... de nem tudok köztük egyértelműen dönteni. Amikor megerősíteném magam , hogy az egyiket választom, akkor a másik csinál olyat, amitől megint nem tudok dönteni köztük... És pont ez miatt nem tudok teljesen egyikőjükre se koncentrálni. Mondjatok nekem véleményt, szerintetek mégis mit csináljak. Van X lány, vele szoktam többet beszélni mostanság, meg smsezek is vele, hívott már egy-két helyre is ... Y-al mostanában nem tudok annyit beszélni amennyit szeretnék, okot ne kérdezzetek... Aztán ami közös, hogy mindkettővel főleg msnen beszélek, amikor meg úgymond összefutok bármelyikkel, nem igazán jönnének oda hozzám beszélgetni, bár ez még változhat, X-el szoktam többet összefutni, vele többet vagyok, de eddig amikor úgymond összefutottunk mindig csak mással beszélt (bár ez lehet az én hibám is hogy semmit megmukkanni se tudtam, annyira bennem volt a betegség) Y viszont hááát vele kevesebbszer futok össze, és so-so a helyzet. Y-t elhívtam moziba, ő írta végülis mehetünk, meg amikor megkérdeztem tőle, mégis mikor érne rá , írt pár napot, de nekem teljesen úgy tűnt mintha nem is akarna jönni:S (bár lehet a stílusa ilyen, meg tudom róla, hogy nem olyan beszédes, de akkor is)....Na ezt fejtsétek meg. Egy évfolyamra járunk a fősulin. Válasszam azt aki úgymond később "tetszett meg" mert ha minden jó lett volna a "régivel" akkor az "újat" észre se veszem?
2012. febr. 10. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
"Abban higgy amit a szíved diktál"
2012. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó a kétszeres szorzó...
2012. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem X.
2012. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy pár alap koncepció.

1. Kur.vát akarsz, vagy ki bírod egy darabig szex nélkül az értelmesebbel..

2. Nem akarsz sokat utazni, vagy nem vagy rest le menni hozzá bivaly basz.nádra.


Szal azon kéne el gondolkozni, hogy melyik éri meg jobba, kicsit próbálj meg a többet meg tudni róluk. Ne feltétlen őket kérdezd. És menny rá az őszinteségre is, mert gondolom nem szeretnél véletlen 1 óra múlva úgy matatni benne, hogy előtte egy másik f@sz járt benne. Sok sikert!



GET BIG OR DIE!

2012. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyik se k*rva ez tuti... És mindkettő értelmes, kis ribancokat meg se nézek. Egyik ezért, másik azért vonz:S
2012. febr. 10. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Hmm. Hogy is mondjam, hogy tapintatos legyek.

Ha nem tudod melyiket válaszd, ne válaszd egyiket se. Csak vele csesznél ki.

2012. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!