Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Péniszméret alapján válasszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszméret alapján válasszak férfit?

Figyelt kérdés
A férfiak nagyrésze a nagymellű nőkre bukik, ha bevallják, ha nem. Megfordulnak utánuk az utcán, ha nagymellű nővel van dolguk, imádják fogdosni, nézni, stb. Nekem is hatalmas mellem van, és ha a férfiak válogathatnak a nők között, mondhatják, hogy ez meg az jó csaj, de kicsi a melle, inkább nem, akkor mi, nagymellű nők is mondhatjuk, hogy jó pasi meg minden, de kicsi a farka, inkább le sem állok vele hosszútávra...?
2012. ápr. 8. 19:58
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

egyébként nekem nehezebb is a pártalálás, mert állandóan aggódhatok, hogy nem csak a külsőm -és ugyebár a mellem- miatt tetszem-e neki, nem azért akar velem lenni. persze ez már más téma...

csak sok ismerősömtől, barátnőmtől és fiúktól is hallom ezeket, hogy csak a nagy mell a nyerő. felháboritó!

2012. ápr. 8. 20:06
 12/26 A kérdező kommentje:
tudom, ahogy a széles csipő is a termékenység jele. ezeket tudom, és nem is magam miatt "lázadozok", hanem mert idegesit, hogy a férfiak ilyenek.
2012. ápr. 8. 20:07
 13/26 anonim ***** válasza:
elnezest de soha nem volt fontos hogy mekkora a lanynak a melle amikor is el kellett dontsem hogy megeri-e vele foglalkozni. nem tudom mirol beszelsz, bocsass meg.
2012. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
58%

Te mekkora hü.lyeségeket hordasz itt össze!


Soha életemben nem tetszettek a nagy mellek.


Én kis, közepes mell rajongó vagyok.


Egyébként sem csak egy nő külseje számít, hanem a jelleme is!

2012. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
nem is rólatok, feltehetőleg normális pasikról beszélek, hanem a felszinesekről. persze velük nem is éri meg foglalkozni, de sajnos sok van belőlük. utolsó, ha fontos a jelleme is, te mit tennél a helyemben? honnan tudjam, hogy egy fiút érdekelnek a belső tulajdonságaim, nem csak megdugni akar a külső tulajdonságaim miatt?
2012. ápr. 8. 20:12
 16/26 anonim ***** válasza:

Onnan tudhatod, hogy megprobalsz vele minel tobbet beszelgetni es megprobalod minel jobban megismerni, mielott komolyabbra forditod a kapcsolatot.


Persze barmikor benne lehet, hogy meg igy is atver es csak arra kellesz neki, sajnos 100%-ig sosem lehetsz biztos abban, hogy ki is az a masik ember, akit kozel engedsz magadhoz, de azt gondolom, hogy ha kello idot es energiat forditasz az ismerkedesre, akkor biztos ki tudod szurni a komolytalan fiukat.



Az elmeletedet, amit kitalaltal pedig szinte biztosra veszem, hogy te sem gondolod komolyan, csak a pillanatnyi felhaborodas mondatja ezt veled, de te is tudod, hogy nem mehetsz le ugyanarra a szintre, ahol a bunko, ramenos, kihaennem tipusu fiuk allnak.


26/F

2012. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
köszi a választ. természetesen nem szeretnék lesüllyedni a szintjükre, nem is lennék rá képes. volt már több nagyon hosszú kapcsolatom, sosem egyéjszakás kalandok, de sok pasival azért sem mentem bele komolyabban, mert éreztem, hogy csak a külsőm érdekli. most pedig megint komolyat szeretnék, de 2 hónapja csak az utóbbi kategóriába futok bele...
2012. ápr. 8. 20:24
 18/26 anonim ***** válasza:
én jobban szeretem a kis mellű nőket:)de párt azért nem ez alapján választok...:D:D
2012. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Akik a nagyra mennek kicsit sok poreszt láttak már.


Egy időben én célzottan növeltem a farkamat, aztán leálltam remélem időben... 14ről 17-re értem. Remélem dugásnál nem fog egy része kint fázni... :D Ráadásul görbe is és ki akartam egyenesíteni, de egyelőre ezen dilemmázok hogy megéri e, mert állítólag jobb a görbe mint az egyenes ha G-pontról van szó


Egyébként nekem a középnagy mell, és nagy fenék jön be, DE ha kisebb se gond az van ami van alapon, főleg ha azt az illető személyisége is kompenzálja.


Ha a hullámhossz összevág szvsz majdnem mindegy kinek mije hogy van.


26/F

2012. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

kérdező teljesen átérzem a helyzetedet. hihetetlenül taszítani tud egy olyan pasi, akin érzem, csak a külsőm miatt van velem és nem akar megismerni, így teljes a bizonytalanság, mert nem tudhatom, mit akarnak igazán. de reménykedem, hogy a külsőm az csak felkelti az érdeklődését és meglátja idővel, hogy jófej vagyok és akkor majd nem csak mutogatni akar, meg egy éjszakára kellek.

20:04 voltam.

2012. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!