Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Péniszméret alapján válasszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszméret alapján válasszak férfit?

Figyelt kérdés
A férfiak nagyrésze a nagymellű nőkre bukik, ha bevallják, ha nem. Megfordulnak utánuk az utcán, ha nagymellű nővel van dolguk, imádják fogdosni, nézni, stb. Nekem is hatalmas mellem van, és ha a férfiak válogathatnak a nők között, mondhatják, hogy ez meg az jó csaj, de kicsi a melle, inkább nem, akkor mi, nagymellű nők is mondhatjuk, hogy jó pasi meg minden, de kicsi a farka, inkább le sem állok vele hosszútávra...?
2012. ápr. 8. 19:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Csak ne általánosíts, kérlek.
2012. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az lenne a legokosabb, ha egyszerüen nem süllyednél le arra a szintre, ahol azok a Férfiak vannak.


Mit gondolsz?

2012. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
utolsó 2, ha elolvasnátok az egész kérdést és a hozzászólásaimat, megspóroltatok volna egy választ.
2012. ápr. 8. 21:19
 24/26 anonim ***** válasza:

Elolvastam az egészet. És az egész kérdésed egy nagy általánosítás. Ha csalódtál a férfiakban, akkor arra van más megoldás is. Nem itt kell "hőbörögni".


"A férfiak nagyrésze a nagymellű nőkre bukik, ha bevallják, ha nem." Ez azért hülyeség, mert a férfiak nagy része a kis feszes cicikre bukik, nem a nagy mellekre. Még ha ez neked fáj is, akkor is így van.

2012. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
nem csalódtam, csak nehéz normális pasit kifogni. nekem nem fáj, ugyanis nagy és feszes mellem van.
2012. ápr. 8. 21:42
 26/26 anonim ***** válasza:

Akkor itt a remek alkalom.

Egy normális, érett Férfi vagyok, komoly célokkal, csak nem futok össze egy olyan Növel, aki mellett jól érezném magam.


Ismerkedjünk. Mit szólsz?

2012. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!