Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéljek vele vagy ne erőltes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele vagy ne erőltessem?

Figyelt kérdés
sziasztok 15 L vagyok, és még nem volt barátom. Tavaly egy uszodában találkoztam egy sráccal, és elkérte a nevem és erősen nyomult rám, és nem is tetszett, de nem volt rossz fej meg folyton dícsért, meg a kedvemben járt msne-n. Én viszont viszakodtam, túl nyálasnak tartottam, és leráztam, hogy a volt pasimmal kibékültem mert nem akartam megbántani. Kb egy jó éve nem is beszéltünk, de azóta sincs barátom, és ő pont fürdőruhában, smink nélkül látott, és csodálkoztam hogy bejövök neki, mert önbizalom hiányos vagyok. Gondolkodtam, hogy téll. engem senkise akar szeretni és lehet hogy ő lehetett volna az igazi aki úgy szeret amilyen vagyok.. és kicsit meg is bántam, de azóta sok dolgon átestem ezzel kapcsolatban, és nem úgy kellett volna döntenem. Nagyon erősen bántotta őt hogy elutasítottam még be is jelentette amikor lett cseje (de már szakitottak). Szeretnék vele újra beszélni, szerintetek érdemes?
2012. márc. 24. 22:09
 1/5 A kérdező kommentje:

csaja*

tudom hülyeség volt ilyennel lerázni

2012. márc. 24. 22:10
 2/5 anonim ***** válasza:
ilyen nyálgéppel ne akarj összejönni szerintem
2012. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha jó nő vagy akkor, szerintem az lenne az érdemes ha felkeresnél engem és elűzném az önbizalom hiányodat a csillagrombolómmal :D
2012. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
meg lehet próbálni.
2012. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen vedd fel vele a kapcsolatot. hatha o is maganyos. elnezest is kerhetsz amiert leraztad es elmondhatod neki hogy nem feledkeztel meg rola mert kedves volt annakidejen. ne vard a boldogsagodat, tegyel erte!
2012. márc. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!