Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy szívat én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szívat én pedig élvezem ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nagyon régen évekig szexkapcsiban voltam, de aztán hosszú évek kimaradtak. Most facebookon rámírt és talizni akart. De idáig kétszer volt úgy, hogy akkor találkozunk, de ő nem hívott. Lehet tényleg nem ért rá, de nem is ez a lényeg. Egyre jobban élvezem, hogy ezt csinálja és kedvem van ahhoz, hogy én nyaljak neki. Más volt már igy?
2012. ápr. 9. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
remellem lany vagy
2012. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
korod?
2012. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csaj vagy szóval normális hogy ezt élvezed.
2012. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ki is nyalod őt ott hátul jó mélyen?
2012. ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és 25 éves. És kedves utolsó válaszoló ha ezt szeretné akkor igen.
2012. ápr. 9. 12:05
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor mi a kérdés?ezt élvezed ugyan úgy ahogy a csajok többsége.szóval legyen csak jó lucskos:)
2012. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne általánosítsatok már srácok. Sok férfi ismerősöm pont az őket sivató csajokra bukik. Egészségedre.
2012. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is élvezném:D
2012. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fene tudja, hogy normális é, de az fix, hogy erre az "egyik ember élvezi, hogy a másik szívatja" szituációra külön iparág épül.
2012. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!