Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy annyira undorodok magamtól, hogy nem élvezem a szexet?

Figyelt kérdés
Meg úgy semmit. Soha nem is önkielégítettem. Egyszerűen annyira undorodok magamtól, hogy el se tudom képzelni. Emiatt válhatok frigiddé, vagy most akkor mi van? Ha átesnék pár plasztikai műtéten akkor sikerülne, de egyelőre nem látok rá esélyt..
2012. jan. 8. 01:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
ezek szerint van...
2012. jan. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
0%
Fake.
2012. jan. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Nah ezzel nem vagy egyedül :D:D:D:D:D Üdv a klubban!


Bár nálam ilyen gondok nincsenek. Pusztán a gátlásosság meg az hogy eszem ágában sincs se pucéran se félpucéran aludni.



21F

2012. jan. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Én is undorodom magamtól. De mások is undorodnak tőlem, szóval nem lesz alkalmam kipróbálni, hogy élvezem-e a szexet vagy nem.
2012. jan. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Inkább fogadd el magad, aludj pucéran, vagy valami. Annyira nem lehetsz undorító. Fel a fejjel! Biztosan lesz alkalmad kipróbálni, sőt, azt javaslom, hogy kezd is hozzá, hát legalább magaddal, mert az jó!

Én sem vagyok magammal megelégedve, de nem undorodom magamtól! Magasról nem érdekel, akinek nem tetszem, akiket szeretek, azok szépnek tartanak, van párom, és szeretem a szexet. Villanyfénynél.

Csak fogadd el magad, és akkor mások is szebbnek látnak!

2012. jan. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Na, hogy normálisan is válaszoljak... (a bunkóparaszt OFFoló vagyok) A frigidségre reagálva:

Amúgy vágysz egyáltalán a szexre, vagy kíváncsi vagy rá egyáltalán? Mert ha nem, akkor igazából máris frigiddé váltál.

Amit javasolni tudok, az egy jó pszichológus... Én ismerek is egyet pesten, ha kell, privátban nevet+telszámot is adok.

2012. jan. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

de, sajnos ANNYIRA undorító vagyok. és engem se igazán mások érdekelnek, csak magamnak akarok tetszeni. de ez lehetetlen. egyébként az a baj, hogy én el se hiszem ha valaki azt mondja hogy szép vagyok.

és köszi végre az értelmes választ.

2012. jan. 8. 01:19
 8/32 anonim ***** válasza:
01:10 vagyok. Hány éves vagy?
2012. jan. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

az aki fake-elt? mert rá mondtam hogy paraszt és nem a másikra.

egyébként már járok pszichológushoz. eddig semmi változás, csak a pénztárcánk lett könnyebb.

persze, vágynék rá, ha úgy néznék ki mint egy nő. vagy mint egy ember.


nem mindegy? de amúgy 16.

2012. jan. 8. 01:22
 10/32 anonim ***** válasza:
Neem, a magától undorodó 01:10-es voltam. Én is 16 vagyok.
2012. jan. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!