Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Debrecenben tényleg sok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben tényleg sok a szingli srác? Ott érdemes pasizni?

Figyelt kérdés

Volt egy szinglis kérdés, és kb. minden 2. szingli srác debreceni volt. Ott tényleg fele annyi csaj van mint fiú? Kihaltak, vagy mi lett velük? :D

ha tényleg így van, lehet érdemes lenne odaköltözni


2012. ápr. 9. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Emiatt szerintem nem érdemes sehová költözni.
2012. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kérlek mondd, hogy ezt te sem gondoltad komolyan...
2012. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Allitolag Haitin lett most nagyon sok srac egyedulallo... nem csomagolsz?!
2012. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Miért ne gondoltam volna komolyan? punnyadjak egy sz.r kis faluban ahol minden tűrhető srácot már lenyúlták, csak 1-2 nagyon borzalmas maradt?

naná hogy ha választhatok, akkor olyan helyre akarok költözni ahol sok a pasi akik közül esélyesebb hogy több normális van és válogathatok.

és mivel úgy tűnik hogy hamarosan megtehetem, olyan helyre akarok költözni ahol kevés a csaj hogy több esélyem legyen.

mi ebben a kifogásolható, fordítva nem ezt tennéd?

2012. ápr. 9. 15:18
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi drága haitis, de nem vagy vicces. egyébként is a magyar pasik jönnek be.
2012. ápr. 9. 15:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyetemre akarsz oda menni?Hány éves vagy?
2012. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

igen.

20 vagyok

2012. ápr. 9. 15:28
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te nem az egyetem akadémiai reputációja alapján döntöd el, hogy hova fogsz járni, hanem az egyetemi városban fellelhető egyedülálló fúk teljes lakossághoz viszonyuló aránya alapján? Okos vagy, kislány.
2012. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hááát meg szokott itt fordulni egy debreceni szingli srác, imádkozz, hátha most is benéz.
2012. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nem mindenkinek az a fontos, hogy a legmenőbb egyetemen végezzen.

igen képzeld, van akinek fontosabb a család.

én kiskorom óta arról álmodok hogy férjhez megyek, gyerekeket szülök. nem érdekel a karrier csak annyira, hogy meg tudjak élni.

okos vagy nem okos, ilyen vagyok. nem lehet mindenki törtető főnökasszony, képzeld, nekem mindennél fontosabb, hogy találjak egy rendes, normális srácot.

és képes vagyok ezért bármit megtenni, bármit a háttérbe szorítani és nem érdekel ha ez valakinek nem tetszik.

2012. ápr. 9. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!