Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeret. Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret. Mit csináljak? Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Már egy éve szerelmes vagyok egy srácba. Igen, igen első szerelem, de ő az egyetlen ember az életemben aki mellett ha ott vagyok valahogy mindig nagyot dobban a szívem és mindig jól érzem magam már csak attól is, ha rá gondolok. Úgy tűnt, hogy tetszem neki és nagyon beleéltem magam abba, hogy összejövünk, de kiderült, hogy jár egy másik lánnyal. Egy éven át csak körülötte forgott a világ. Rengeteg dologról lemondtam, és még külföldre is kiköltözhettem volna (mediterrán tengerpartra), járhattam volna az egyik legjobb suliba, az előző félévben kb 10 fiú vallott nekem szerelmet, de mindegyiknek megmondtam, hogy sajnálom, de mást szeretek. Persze ezek a lehetőségek már mind elúsztak. Most mégis, hogyan felejtsem el?
2012. ápr. 9. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem adsz esélyt másnak, addig esélyed sincs, h elfelejtsd...és az évek feletted is elmúlnak és nem fognak visszatérni, nem úgy mint az elfecsérelt lehetőségeid.
2012. ápr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ASOT ***** válasza:
78%

"Igen, igen első szerelem" ---> hát akkor sajnos ez most az első nagy csalódásod is!


És hát sajnos van ilyen! És nem te vagy az egyetlen! És igen +amit az 1-es mond!

2012. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első szerelem általában zátonyra fut - nekem is kész horror volt a végén... De ne aggódj, jön valaki más, biztos fog valaki "szerelmet vallani", de én a helyedben elfogadtam volna az eddigi ajánlatokat, mert ha csak tetszik, nem mondtad neki addig, hogy imádod, akkor nem lehet biztosra venni, hogy összejösztök...

18/L

2012. ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy ezt a srácot tényleg szerettem, de azoknak akik szerelmet vallottak még a barátságuk sem kell. Teljesen más a világnézetem mindegyikkel. Ők mind olyan "hű de menő vagyok, mert több ezer ismerősöm van facebookon, folyton piszkálom a nálam kisebbeket, minden pénteken részegre iszom magam, cigizek és azt se tudom mit jelent az, hogy tolerancia vagy küzdelem az egyenjogúságért". Már csak azért is mert a legjobb fiú barátom meleg és az egész világon az idegesít a legjobban, ha ezért leszólják. Persze tőlük meg egyfolytában megkapom, hogy "De Kata minek barátkozol ***-ikkal?"
2012. ápr. 9. 17:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam. Tetszettem neki. Kiderült, hogy jár egy másik lánnyal az Univerzumom Don Juanja. Nem dőlt bennem össze a világ... nem próbáltam elfelejteni és hiába adták az okosok a tanácsokat, hogy ugorjak más karjaiba. Nekem ő kellett. Ugyanúgy szemezgettünk, ismerkedtünk. Néhány hónap múlva elcsattant az első csók és azóta együtt vagyunk. :) És igen, első szerelem... 12 éve. 30/N.
2012. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy felejtsem el? Jó gyorsan.Nekem is volt ilyesmi,meg még sokunknak,de minél többet rágódsz,annál rosszabb.
2012. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!