Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el, hogy tegyem magam túl rajta, hogy kössem le magam? Nagy nehezen belementem egy kapcsolatba, egy idő után elhittem a fiúnak, hogy szeret, én is beleszerettem, nem is kicsit. Kiderült, hogy nem is szeret

Figyelt kérdés
most itt vagyok egyedül, depressziósan, szerelmesen egy olyan emberbe, aki a legkevésbé sem érdemli meg...
2010. márc. 20. 19:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Ne aggódj miatta
2010. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Keress valami jó játékot a neten az megnyugtat.
2010. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.

a ne aggódjak miatta dolgot hogy csináljam?

én tudom, hogy egy szemétláda, és eszem ágában sincs újra összejönni vele, csak nem tudom magam mivel lekötni... most nem tudok és nem is akarok elmenni itthonról, és jó sokáig nem fogok tudni elaludni, az is biztos...

2010. márc. 20. 19:37
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértelek. Mikor nekem vége lett egy kapcsolatomnak, annyira fájt, hogy azóta sem tudtam kiheverni, 1 éve és túl több pasin azóta - nem megy. Sokáig nem bírtam sem enni, sem aludni. Szóval átérzem. :(

Próbálj meg minél többet a barátaiddal lenni, eleinte ugyanúgy ő fog a fejedben járni, nehéz lesz, de idővel egyre kevesebbet fogsz rá gondolni, mígnem elfelejted. :) Legalábbis nagyjából. Csak ne add fel, járj el szórakozni, társaságba! Egy ilyen szemét pasi nem ér ennyit.

2010. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
ismerős helyzet.. szerintem is szórakozz és probálj ne egyedül maradni szóval legyél mindig társaságba ez a legjobb vagy csinálj olyan dolgokat amit szeretsz de ha lehet aztse egyedül
2010. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

köszönöm ezeket a válaszokat is, hát sajnállak téged is:(

tudom, ezeket kéne, de semmi kedvem, ráadásul ma és holnap itthon fogok dögleni, és nem tudok mit csinálni, nem tudom magam lekötni, ő jár a fejemben csak:(

2010. márc. 20. 20:03
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
en is ugyan igy jartam feltem a csalodastol es megis belementem es sajna otthagytak engem is!!!! ez nagyon rosz erzes nem tudom h lehet tul esni rajta csakis egy mas valaki...de az ido is szukseges ahoz en is meg csak labalok ki belole nem vagyok tul rajta persze azota mar 4 honap telt el:((( de meg senki nem jott el h elfelejtsem 5 honapig voltunk egyutt es tavkapcsi volt L27
2010. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanebben a cipőben vagyok én is. Már majdnem egy hónapja, hogy szakítottunk.....Nem tettem túl magam rajta egyátalán. Most is itthon ülök, és egyszerűen nem tudok magammal mit kezdeni. Bulizni meg társaságba menni jelen pillanatban nincs semmi kedvem.....Még mindig olyan rossz...És a legrosszabb, hogy nézem a kiírásait, és látom, h ő meg megy bulizni..áhh...Én meg nem tudok magammal mit kezdeni. Itthon ülök, és ezt a rohadt gépet nyomom....pff, néha szánalmasnak érzem már magam. Ha van valami ötleted, ami elvonja a figyelmed róla, majd lécci szólj nekem is ;)
2010. márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

szegények:(

ő meg nincs fent msnen, de mindig arra gondolok, h vajon mit csinálhat...

hát igaziból az a helyzet, h tényleg azt kéne csinálni, amit mindenki mond: barátokkal lenni, lekötni magunkat.

de az a baj, hogy oké, akkor pillanatnyilag jó, de utána este az ágyban, v amíg éppen nem foglakozom mással 100%-osan, akkor megint csak ő jár a fejemben...

na meg most ilyenekhez kedvem sincs:(

2010. márc. 20. 20:44
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok

Hát igen....addig jó, míg valaki eltereli a figyelmem :) De most..itthon, egyedül..Képtelen vagyok másra gondolni sajnos...Nem tudom mit kéne tennem

2010. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!