Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne túl élni, elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne túl élni, elfelejteni?

Figyelt kérdés

Menyasszonyom szakított velem 3 hete és kb 2 hete új pasija van! Ez nekem nagyon fáj és rosszul esik,de kinek ne esne rosszul? Barátaim,haverjaim nem igen vannak,így még bulizni vagy inni se tudok el menni:S így meg még nehezebb túl tenni magad rajta...állandóan rá gondolok és arra,hogy mit csinálhat az új pasijával,hideg ki ráz tőle,ha rá gondolok,hogy máris más pasi csókolja és simogatja...hogy lehet túl élni egyedül,beszélni se tudok róla szinte senkivel,enni alig eszek,derekam is fáj azóta,de kegyetlenül,olvastam,hogy ilyen görcsölés sok bajt okozhat!

Lesz olyan aki azt mondja,hogy lépjek túl,keressek más csajt,de nem megy,nem tudom elfelejteni,alkatra,kinézetre pont olyan lányt keresek mint Ő,de semmi,meg nem is vagyok az a hú de jó pasas,macis vagyok és sok lánynak nem jön be,bulizni se szeretek már járni,mert nem érdekel....kicsit elkalandoztam,de remélem kapok értelmes és normális választ!


2012. ápr. 9. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:

erre a legjobb megoldás, ha szépen meggyászolod ezt a szerelmet. vegyél ki pár nap szabit, filmezz, igyál, mozogj, egyél édességet és próbálj a szép pillanatokra emlékezni. bocsáss meg neki. ezen csak az idő és a pozitív hozzáállás segíthet.

majd találsz magadhoz illő párt. ne keseredj el. :)

2012. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!