Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, akit nem is szerettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na az történt, hogy tegnap szakítottam a barátommal, mert bevallottam neki, hogy már nem úgy szeretem. Lassan 2,5 hónapja jártunk, és ő nagyon szerelmes belém még mindig. Illetve, inkább ,hogy nem is szerettem, csak azt gondoltam, idővel szerelmes leszek belé. Tudom, ez furcsán hangzik, de elegem volt, hogy nem voltam még szerelmes egy srácba se, és ő nagyon rendesnek tűnt. Már 2,5 éve nem volt semmiféle párkapcsolatom, képzelhetitek, hogy hiányzott már valaki, hogy szeressen. Mert amúgy nagyon kedves és megértő srác, csak iszonyatosan erőszakos. Nagyon összevesztünk tegnap, de nem ordítottunk egymással ,hanem vitatkoztunk, hogy miért tettem ezt vele. Elmondom, hogy az elején ő erőltette a kapcsolatot, én mondtam neki, hogy nem biztos hogy rám van szüksége...stb. Aztán, mivel mindent kierőszakolt, így kénytelen voltam belemenni a kapcsolatba és végigjátszani, mint egy filmet. Szeretni szerettem, de nem őszintén és szerelemből, hanem mint egy jó barátot.


A lényeg még, hogy most nagyon bűntudatom van, hogy ennyire kétszínű voltam...Nem tudom, mit tegyek, hogyan tehetném jóvá ezeket. Félek, vissza fogom ezt kapni az élettől, pedig én nem akartam rosszat neki, csak nem tudtam, mit kell tennem ilyen helyzetben...


Szerintetek?


2011. ápr. 22. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem visszakapod az élettől.Végül is csak kihasználtad.22/F
2011. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Halhass a szívedre. Könnyebb most szakítani, bár ezzel fájdalmat okozol neki, mint, ha még húzzátok és teljesen elmérgesedik a viszonyotok.
2011. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hát lehet nem volt szép tőled, de ez szerintem az ő hibája is volt. na mindegy, a legjobb amit tehetsz szerintem az, hogy kerülöd őt. a jelenléteddel sehogy sem fogsz neki jót tenni csak rontod tovább a helyzetet. hagyni kell, hogy magától álljon helyre, te szerintem innentől nem tehetsz semmit. Egyébként 2 és fél hónap szerintem kiheverhető
2011. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat..Igen, nem volt szép tőlem.
2011. ápr. 22. 10:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs mit aggódni. Még csak 2,5 hónap. Ez nem sok idő. Az már gond lett volna ha 2,5 év, de így nem.
2011. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, már kihasználta... Mivel?

Ha az elején mondta a srácnak, hogy nem biztos, hogy rá van szüksége, stb, de az kiharcolta, hogy de akkor is, akkor lényegében nem lett átverve, ez nem kétszínűség, megpróbáltad, nem jött össze, az érzéseket nem lehet erőltetni. Tapasztalat, több ilyenem is volt. Csak én nem tudtam elhúzni 2,5 hónapig... 3 hét volt a leghosszabb ilyen (igaz, az működhetett volna, ha nem tűnik fel az a pasi, akibe szerelmes voltam, és nem lépek vele félre:-SSS)

2011. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez nem egészen kihasználás,hiszen ha meg sem próbálja,esélyt sem ad, a srác talán még jobban fel lett volna háborodva.

Ez van, nem szerettél bele - legjobb,amit tehetsz, hogy kerülöd a srácot, könnyebben kiheveri, ha nem is lát. Ne barátkozz vele akkor sem, ha kéri.

2011. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Csak éppen az ellentmondásokat nem vettétek észre az irományában.Neki sem volt ellenére,h valaki szeresse,aztán hirtelen érzett magában annyi erőt,hogy eldobja?Tartom,hogy kihasználta.
2011. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez bizony kőkemény kihasználás. Mi, hogy talán majd megszeretem valamikor? Egy kapcsolatnak nem a szerelemre kellene épülnie? Ja, mert egyedül volt és akkor már lehet igaz?

Bűntudatod van? Nagyon helyes. Gondolom már keresed a következő támasztékot, akit majd talán megszeretsz, mert nem akarsz egyedül lenni. A legjobb ha elkerülöd a srácot és mindenféle kapcsolatot megszakítsz vele, így könnyebben fog elfelejteni és túltenni magát rajtad.

2011. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nézd, mindent vissza kap az ember. Az exem megcsalt, nem egyszer, most ugyan ezt szenvedi a csajától. Amikor elhagytam őt, állítólag még szeretett, visszaakart kapni, a köv. pasimtól meg ezt én szenvedtem el, pedig nem hiszem h ártottam nekik.
2011. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!