Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottam a baratommal 1 ev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a baratommal 1 ev 7 honap utan. De miert nem érzek semmi fájdalmat, ha szerettem?

Figyelt kérdés
Volt egy uj srac aki erdekelt, de annak még van baratnoje, tegnap osszefutottunk, de pont aznap a baratom felhivott telon h gondoljam át a dolgot, mert o szakitana..en addig imadtam ot..csak nagyon elvolt hidegulve tolem, sok vizsga miatt..2 napot sirtam, meg mikor jartunk h nehogy szakitson mert meghalok.De tegnap én szakitottam vele, s kimentem a masik sraccal s annyira jol telt h csak arra tudok gondolni...Vajon a fajdalom visszajon? vagy ennyire nyugodtan atestem? en ha nem csalodok ebben a sracban, ugy erzem, h jo..de tenyleg? valaki meg jart igy?
2008. jún. 11. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán azért nem érzel semmit, mert nem szeretted.


ihv

2008. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem volt olyan mély az iránta való szereteted, h szarul essen a szakítás.
2008. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elhidegülés egy kapcsolatban már jel arra vonatkozóan, h előbb utóbb vége lesz. Ha tényleg nem szenvedsz, annak csak örülnöd kell, mert sokan hónapok után sem tudják feldolgozni a szakítást. Ne agyalj rajta, h miért nem vagy kiborúlva, zárd le és éld az életed tovább...
2008. jún. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy még nem dolgoztad igazán fel a szakítás tényét... de az is lehet hogy már egy ideje sejted hogy ez lesz a vége és ezért kicsit szomorú vagy de nem fáj... és ebben az is segít hogy jól érzed magad másokkal

Legtöbb embernek az a gondja a szakítás után hogy bezárkozik és semmi jó sem történik vele... ezt te úgy tünik elkerülted

2008. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet egy idő után elkezd majd hiányozni vagy vmi ilyesmi.. de én is voltam ilyen helyzetben.. de csak egyszer.. szakitottunk az akkori barátommal majdnem egy év után, sőt ő szakitott velem, addig én ugy éreztem h nagyon nagyon szeretem, de a szakítás után meg semmi... éltem boldogan már egy hónap után mással... most viszont ujra egyedül vagyok, és nagyon megvisel a szakítás..
2008. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!