Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem meri beismerni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem meri beismerni a csaj, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Amikor beszélgetek vele látom a jelekből...de azt mondja nem érez semmit csak barátságot...kizárt dolog! Még azt is látom a szemében ha nedves lesz, és ha próbálom tapizni, ellök, de közbe úgy remeg a keze mint egy 90éves dawn kóros alkoholistának...

2012. ápr. 10. 00:22
1 2
 11/19 CyberSniper válasza:
kieg: mi már nagyon rég elmúltunk 18 évesek....
2012. ápr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
bocsi, de nem dawn kór hanem DOWN.... :DDD
2012. ápr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem édeske, nem volt még csajom. Mert CSAJ vagyok!!! És igen, mindketten rég elmúltunk 18 évesek. Ti meg jobb ha maradtok a Hurkák Bolygóján, mert ha hazajönnétek és esetleg megtalálnánk titeket, najó hagyjuk XDDDDDDDDD
2012. ápr. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mert nem tetszel neki. A nőknél nincsenek egyértelmű jelek. Az értelem pedig nem számít nekik párválasztásnál.
2012. ápr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Öcsém sirva röhögök én is rajtad főleg Cyber oltásai viszik a pálmát. Na de komolyra forditva a szót. Te egy akkroa sutyerák utolsó alpári parasztvagy hogy akkorát még nem hordott hátán ez a nyomorult univerzum. Szerinted melyik nő csipi azt, hogy tapizod és társai ? Én is csodálom, hogy nem verte ki belőled még a szúszt is bár valszeg csak sajnál, hogy ekkora szánalom vagy. Szeme nedveségge meg már valszeg csk azért van mert retteg, hogy legközelebb már megerőszakolod ott helyben... Ezek egyáltalán nem a tetszés jelei... Elméselk egy sztorit neked menyasszonyommal volt melóhelyemen ismerkedtem meg. Nagyon tetszett elsőre még csak külsőre de miután beszélgettem vele és megismertem még jobban. 3x probálkoztam úgy mond be nála mind 3x el hajtot melegebb éghajlatra. De attól függetlenül meló után még vagy 1,5 órát benn beszélt velem pedig már rég szabadulhatot volna abból az ócska hulladékból. Be kellett tanitanom egy csajt és akkor kezdtek kiütni a jelek. Leginkább egy ami el mondott minndent! Féltékenység nem gyengén hangzodott a hangjából és a tekintetéből is amikor a csajra nézett ha szemmel lehetet volna ölni akkor szegény ártatlan nőszemély már alulról szagolja az ibolyákat. Meg aztán amikor elhiv h szeretne beszélni 4 szemközt és kettőnkről van szó és nem telefon msn facebook téma. Na ezek jelek... de nem az h felém néznek a lábfejei úúúúristen ilyenkor lönném legszivesebb tökön magam :D vagyis inkább téged
2012. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Francba hogy nem lehet modositani a választ...
2012. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

cyberrel együtt te is beteg vagy kedves utolsó :D


a jelek amiket te irtál azzal kitörölhetem. amiket küld a csaj, azt észre veszed, de leírni nem lehet. csak azér írtam valamit h ne tűnjek bunkónak h nem válaszolok a kérdésre.


de pozitívan kell felfogni, nevettél rajtam, így ezt már tuti nem bánom meg :))

2012. ápr. 12. 22:53
 18/19 anonim válasza:
Na jó no comment :D komolyan ááá menyasszonyom is sirva röhög rajtad :D
2012. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mi is sírva röhögünk! Mindenki röhög rajtad, kishaver! Amit SzBalázs írt, nyilvánvaló, ott a csaj tényleg egyértelmű jeleket adott. Te teljesen hülye vagy, az hogy merre áll a lába, meg a földre néz, az nem jelent SEMMIT! És ha odamész hozzá, és nem megy arrébb, az azért van, mert túl jólnevelt ahhoz, hogy nyilvánosan bunkó legyen és megalázzon. Nem úgy, mint te, mert te előszeretettel alázod meg minden egyes nap szegényt. Nem értem, mért nem rúgott még tökön.

Fogd fel, hogy nem te vagy a világ közepe, és nem kaphatsz meg mindent, amit csak akarsz. Lehet hogy a szüleid elkényeztettek, de akkor meg szólj nekik, hogy ők vegyenek neked csajt, mert ezzel a módszerrel sosem fogsz normális nőt kapni. Istenem, mekkora hülye vagy, még mindig ki vagyok akadva rajtad!

2012. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!