Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » . Szerintekek cink hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

. Szerintekek cink hogyha fizetek a szexért? Most szeretném először csinálni már felvettem a kapcsolatot egy ilyen nővel egy sexpartner kereső oldalon. (17F) vagyok. Szerintetek elfog küldeni?

Figyelt kérdés
ja és még szűz vagyok,már volt részem orál sexbe de még sexbe nem.
2012. ápr. 10. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem küld el,sőt örül a zöldfülüeknek,akikkel max.csak 5percig tart az aktus,és nem kell sokat dolgozni.
2012. ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! akkor szerinted "bevállal" és,hogy ilyenkor mikor ilye nőt keresek melyik korosztályt érdemes választani?
2012. ápr. 10. 14:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Be fog vállalni, olyan nőt keress akit egyébként pénz nélkül szerinted sosem kapnál meg, és izgat téged.

Nézz szét a beszamolok.hu -n nehogy te szopjál :)

Érdemes mások véleményére hagyatkozni.

Arany szabály !! Gumi nélkül semmit !

2012. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

17 évesen nem nézhetsz ki annyira gázul, hogy fizetned kelljen a szexért, pláne, ha már volt orál szexben részed.

Véleményem szerint 17 évesen gáz fizetni érte és szánalmas is. A gyávaságról már nem is beszélek. (inkább fizetsz valakinek, csak ne kelljen csajoznod?)


28/n

2012. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
voltmár több velem egyidős barátnőm csak többre vágyok! és köszönöm mindenkinek aki értelmes választ adott!:)
2012. ápr. 10. 14:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát többre vágsz, de minél? Nem is fektetted meg őket, akkor minél vágysz többre? Legalább magadhoz legyél őszinte.
2012. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
többre vágysz*
2012. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen éppezaz,hogy nem tudtam őket ágybavinni..
2012. ápr. 10. 15:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Ciki... Ha majd a gyerekednek kell beszélni a szexről (amúgy igen, így kell leírni: SZEX) akkor mit mondasz? Te elsőd egy ku.rvával volt? Micsoda apakép :D

És a haverjaidnak? Teljesen felesleges ezért lefeküdnöd, várj még.

2012. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

17 évesen hova a bánatba rohansz?! Szerintem egy szerelmi kapcsolatban sokkal jobb lenne elveszíteni a szüzességedet, mint egy k.rvával, akinek aznap te vagy az ötödik, és másnapra fogalma se lesz arról, hogy ki vagy te. Ez szerintem ultragáz.


Másrészt, nőként mondom, hogy a kanosság sok hülyeségre ráviszi az embert. Próbálj meg az agyaddal gondolkodni, hogy _tényleg_ ezt akarod-e, vagy csak a kielégülés vágya hajt?

2012. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!