Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? 14/L (Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? 14/L (Többi lent)

Figyelt kérdés

Hát a helyzet nem túl könnyű.Van egy srác akibe teljesen belezúgtam. :/ . 3.osztályban már "jártunk" egy darabig de ő másik suliba ment most 4-5 év múlva visszajött a mi sulinkba és újra belezúgtam . Most mit tegyek? Ő elvan a sulis srácokkal és engem észre sem vesz (lehet nem is emlékszik a kapcsolatunkra). Egyik héten technika órán észrevettem h figyel , de megfordultam és rögtön beszélni kezdett egyik haverjával :// . De van rosszabb is az én legjobb barátnőm és az ő legjobb barátja 3 évig jártak és tavaly szakítottak. Azóta velem is fasírtban van. Most tényleg nem tom mit csináljak.

Szerintetek milyen módon beszélhetnék/találkozhatnék vele?

Mellesleg biztos forrásból tudom h a padtársam viszont belém esett. Vele viszont csak jó haverok vagyunk és én nem akarom ezt a barátságot tönkretenni. Hogy mondjam el neki hogy nekem csak a barátsága kell ,úgy hogy ne törjem össze a szívét???


2012. ápr. 10. 16:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Én értelmes válaszokra számítottam!

Meg amúgy sem az a fajta lány vagyok!

2012. ápr. 10. 16:37
 2/13 anonim ***** válasza:
A 14 éves barátnőd 3 évig járt valakivel??? Hát gratulálok, 10 év múlva mi lesz?
2012. ápr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Fúúú...először is szerintem ne mutasd ki, hogy tetszik neked, ha tényleg figyelt téged biztosan tetszel neki és ha nem veszi észre rajtad hogy ez kölcsönös, jobban fogod érdekelni.Vegyél fel szép ruhákat adj magadra és várj ki.Türelem! Esetleg felhívhatod magadra a figyelmét, ha megbeszéled vele, hogy rossz neked, hogy a barátaitok miatt ti is rosszban vagytok.Lényeg, hogy ha ott van a közeledben uralkodj magadon és viselkedj éretten!Persze szép pillantásokat szabad vetni rá!:)A másik sráccal kapcsolatban:a legegyszerűbb ha ezt így, ahogy ide leírtad elmondod neki.Az őszinteség mindig a legjobb megoldás.Persze légy vele kedves, és biztosítsd, hogy a barátja maradsz.Légy tapintatos!
2012. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

De "aaarrriiii" kiscsaj vagy :) :) :)

Szóval a padtársadnak mond meg, hogy a másik fiú tetszik.

Az "új" fiúnál meg úgy érdeklődj, hogy küldd oda a barátnődet "követségbe", és kérdezze meg, hogy tetszel - e neki? Vigyázz nehogy kihasználjon, és csak a szexre akarjon.

Na milyen tanácsot adtam? :)

2012. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

-Igen a 14éves barátnőm 3 évig járt valakivel.

-Köszi a tanácsot sztem megfogadom

-Köszi h ari vagyok:) és a tanácsot is köszi

2012. ápr. 10. 16:47
 6/13 A kérdező kommentje:

Jaa valamit kihagytam :)

A padtársam aki belém esett...

...szóval szerintem neki más okbol is fontos vok...

...6 évesen tőle kaptam az első "csókot"

:) :)

2012. ápr. 10. 16:54
 7/13 anonim ***** válasza:

"A padtársam aki belém esett...

...szóval szerintem neki más okbol is fontos vok...

...6 évesen tőle kaptam az első "csókot"

:) :)"


Szuper..mega ..giga aarrrii vagy. :) :)


Szóval Ő azt valószínüleg már rég elfelejtette. Attól még lehettek továbbra is padtársak, jóbarátok.

Egyébként lehet, hogy az "új" fiúnak nem is jösz be. Akkor meg teljesen mindegy, nem?

2012. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerinted ilyet mint az első "csók" el lehet felejteni??
2012. ápr. 10. 17:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Újra 5. és 7. vagyok.


Szóval az esetleg csak egy "szájrapuszi" lehtett, nehogy már emiatt láncold oda magad hozzá! Akkor ennyi erővel nem fogsz többet kezdeményezni senkinél sem?

És ne legyen lelkismeretfurdalásod sem.

2012. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jav.: lehetett
2012. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!