Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Kakiltatok már fiú előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kakiltatok már fiú előtt?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem is fogok. Ez privát dolog.
2012. ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem, és szerintem nem is fogok
2012. ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
A lányok még egyedül se kakilnak :)
2012. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Persze vannak kivételes esetek, amikor muszáj, és nem tud elvonulni, akkor az más. Akkor sem örülnék neki, és nem csak azért mert privát. Ha nem mert egy nem egy gusztusos dolog hallani, látni, érezni a szagokat, és nem szeretném ha ilyen emlékképek maradnának meg benne rólam (bár őt ismerve csak nevetne egy sort)

Én hallottam már őt, csak egy vékony fal volt köztünk, nem tudtam volna hova menni, neki meg muszáj volt. Nem zavart kicsit sem :)

Pisilni pisiltem már előtte, bár akkor sem "bambult" oda, inkább csak egy légtérben voltunk. Én is láttam őt, sőt fogtam is, de azt meg csak poénból :D 22/L

2012. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Együtt élek a párommal, és előfordul, hogy épp indulna, de bent maradt valamije a fürdőszobában, akkor természetesen nem akadok ki, mint egy hülye liba, hogy bejön érte, és fordítva. Igazából nem zavar, természetes dolog és nem szégyellem, bár jobb, ha egyedül végezhetem a dolgom. :D

26N

2012. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez milyen kérdés :D nem amúgy
2012. ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

milyen kérdés?

ez egy SZAR-OS kérdés.

2012. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Sőt, nekünk duplaWC-nk van és mindig kézenfogva kaksizunk a Tündérmackómmal, mert egy igazi kapcsiban ez sem tabu. Mi igazán szeretjük egymást, ezért minden élményt megosztunk.
2012. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 barbár betyár válasza:
100%
én mindig kukkolom a csajokat , ha szarnak , mert felizgat : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer ajánlott érte pénzt valaki. Első körben 20 ezret, de annyiért nem. Amikor már 150-nél tartott, elgondolkodtam. Ha azt tényleg odaadja és neki ez jó...

Elmentem, előre adta a pénzt, a szoba közepén minden elő volt készítve, előre a fürdő is (nekem) és az ajtóban benne hagyta a kulcsot, hogy ki tudjak menni nélküle is.

Azt mondta, hogy csináljam meg a dolgot, menjek el a fürdőbe és ha nem akarok visszanézni, ne nézzek.

Ruha a fürdőben, ő a matraccal szemben, hozzám közel. Ő is meztelen volt, magának csinálta. Én elvégeztem amit kért és pocsék érzésem volt közben. Majdnem sírtam is. Utána oda sem nézve mentem a fürdőbe, majd gyorsan el.

Később írt és amikor 250-et ígért, akkor sem mentem. Pokolian megalázó dolog más előtt ilyet tenni. Szerintem ne beszélj rá senkit sem ilyenre, mert nehéz ezzel együtt élni.

2012. máj. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!