Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Küzdeni értetek? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Küzdeni értetek? De meddig éri meg véleményetek szerint? Mikor van az amikor már te is tudod hogy csak a hülyitésról és az egó fényezésedről szól a dolog?

Figyelt kérdés
Úgy értem küzd egy férfi,küzdjön egy nőért ez így rendben,de mikor tudhatja azt egy férfi amikor már csak az egó fényezésről van szó?
2012. ápr. 7. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Én személy szerint csak akkor várom el a küzdést a férfi részéről,ha tudom,hogy tetszik,és nagyon szeretnék kapcsolatot vele,csak a naivitásom,a szégyenlősségem,bátortalanságom miatt nem mernék lépni.Akkor küzdjön értem amíg meg nem csókol,amíg nem borulok a nyakába..

Ha viszont nem jön be a férfi szexuálisan,ha nem vonzódóm hozzá semmi téren,akkor nem hülyítem,nem akarom,hogy küzdjön.Akkor viszont már az első alkalommal meg is mondanám,ha tudnám,hogy ő vonzódik hozzám..Nincs értelme szédíteni a másikat.

2012. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez az egész küzdés egy baromság. Nagyon nyomós oka van annak, ha én nemet mondok annak ellenére, hogy igent gondolok.

A nem az általában nem, és ezt a nők többsége is így gondolja. Aki nem, az szerintem egész egyszerűen idióta.

2012. ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és a hülyítők pedig szemétládák, nem érdemes foglalkoznod velük.
2012. ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Már kiírtad a virágküldős kérdést ma, meg előtte is jópárat. Szerintem felejtsd el alányt, ha két hónapig feléd se mukkantott, akkor nem érdekled és tényleg vége.

Szóval a te esetedben már csak hülyét csinálsz magadból.

2012. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az én esetemben nem 2 hónap hanem 1 hónapról van szó,úgy hogy szerintem keversz valakivel..
2012. ápr. 7. 16:08
 6/9 anonim ***** válasza:

ha valaki tetszik, annak a közeledésére nem mondok nem-et.

nálam a nem, valóban nem, azt jelenti: nem jössz be, nem kellesz, ne strapáld magad mert komolyan mondtam.

ha kapcsolaton belül történik mondjuk egy szakítás és utána küzd az illető és nem-et mondok, ott meg is indoklom, miért.

többnyire azért, mert elvesztettem a bizalmat. de ilyenkor még lehet küzdeni, attól függ miről van szó.

ha kisebb dolog, akkor esélyt kap, ha bebizonyítja hogy érdemes a bizalmamra.

de félévekig, évekig nem kínzok senkit.

a mai férfiak 1 hónapig is alig képesek várni (gondolok itt a szexre. sokan elvárják hogy előzetes ismerettség nélkül, a 3.-4. randin legyen szex. erre azért nem-et mondok, mert csak olyannal vagyok hajlandó együtt lenni, aki iránt mélyebb érzések is kiakalultak. na ilyen esetben küzdjön szépen addig, míg meg nem ismertük egymást normálisan).

2012. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 16:09


Igen ez szakításos sztori,viszont sajnos indok az nincs...semmi és semmi és semmi..szerintem egyszerüen nem tudja mit akar jó maga sem..ez a legrosszabb az egészben,a szakítás okát sem tudom a mai napig.

2012. ápr. 7. 16:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én esetem bonyolultabb volt a párommal. Az exembe voltam halálosan szerelmes(legalábbis azt hittem), mindenkibe őt kerestem és a párom nem hasonlított rá, bár vonzott, mint férfi. Rengetegszer elutasítottam, de ő lehengerlő szöveggel mindig rá vett egy-egy találkára(persze csak mint barátok). 3 hónap után írt egy üzenetet, hogy többé ne beszéljünk, ne találkozzunk egymással, mert megőrül értem. Fájó szívvel, de teljesítettem az akaratát megszakítottam vele a kapcsolatot. Aztán hetekkel később véletlen összefutottunk egy szórakozóhelyen, felcsillant a szeme mikor meglátott, szerelmet vallott, ekkor jöttem rá, hogy én is szeretem őt. 4 éve élünk együtt.
2012. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az egófényezéshez a férfiak is értenek ám! :)

Egyébként én sem adok biztatást olyannak, akinek nincs esélye! Ha sok esélye van, sok biztatást adok, ha kevés, akkor keveset. :) De azt igenis elvárom, hogy küzdjenek értem, mert a pasik nagyon is hajlamosak evidensnek venni, hogy a nő ott van, és aztán hamar ellaposodik a dolog!

2012. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!