Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek milyen ez a lány?...

Szerintetek milyen ez a lány? Antiszociális, alkalmazkodásképtelen, magának való vagy mi?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy nagyon különleges 19 éves tanulólány,aki nagyon szép és intelligens,de valahogy nincs szüksége emberekre.Hozzánk csak akkor szól,hogyha valami szakmai jellegű kérdése van,magáról meg esetleg csak akkor beszél,ha mi kérdezzük.Azt mondja,nincs velünk semmi baja,ő egyszerűen csak jobban szereti a csendet,mint a dumálást.Állítólag mindenhol ilyen,kevés barátja van.

Képes arra,hogy egyedül elmenjen egy fesztiválra,egyedül elmenjen túrázni,sportolni,utazni az ország másik felébe,éjszaka sétálni.

Ő azt mondja,boldog és nincs semmi baja,aki ismeri,az sem tud róla,hogy lett volna valami törés az életében,ami miatt ilyen.

Ő azt mondta,hogy azért szeret egyedül lenni,mert olyankor nem kell senkihez sem alkalmazkodnia és elmerülhet a gondolataiban.Állítása szerint nincs baja az emberekkel,csak nehezen találja meg velük a közös hangot,a felületes beszélgetéseket pedig utálja,ezért inkább csendben marad.Beszélni meg amúgy sem szeret.


Azt érzem rajta,hogy nagyon határozott,önálló és erős.A Facebook adatlapja szerint pedig nagyon színes egyéniség,sokminden érdekli,olvas,sportol,állatokat tart,kirándul stb...


Szerintetek milyen ez az ember?


2011. júl. 11. 15:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2011. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
..ja és bárcsak több ilyen ember lenne
2011. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 krameri ***** válasza:
100%
sokkal intelligensebb az átlagnál. azt mondják az ilyenre, magának való.
2011. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embert kevesen értik meg. Amint erre rájön, inkább magába fordul, minthogy azzal töltse az idejét, hogy egy (vagy több) megértő társat keres. Ami persze, mint látjuk, nem jelenti azt, hogy boldogtalan.
2011. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
En ugyanilyen vagyok...Barcsak talalkoznek vele.28/n.
2011. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen,az tény,hogy intelligens...De nem túlzottan zárkózott?
2011. júl. 11. 16:10
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
nem látok ebben semmi problémát.sok beszédnek sok az alja,az emberek sokszor felszínes,lényegtelen dolgokról fecsegnek,szóval én megértem az ilyen típusú embereket,sőt vmilyen szinten én is ilyen vagyok.tény,hogy könnyen félreérthetik őket,mert antiszociálisnak hathatnak,de intelligensebb emberek észrevehetik,hogy valójában nem erről van szó.aki antiszociális,nem tud(de inkább nem akar)alkalmazkodni,abból árad egyfajta lenézés,megvetés, az emberek felé,még ha nem is mutatja ki nyíltan.nem árad belőle egy magabiztos erő,hanem sokkal inkább a bizonytalanság,és az emberektől való félelem.
2011. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
kicsit tényleg zárkózott, de úgy gondolom az ilyen lányok az igaziak....
2011. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nos, én is ilyesmi vagyok, férfi kiadásban...


És, ha magamból indulok ki, azt mondhatom: nincs vele semmi baj. Ő nem sok haverra és felszínes kapcsolatokra törekszik, hanem kevés, de igaz barátra és azokkal szoros viszonyra. És, ha valaki maga csinálja a dolgokat, akkor sokkal szabadabb azokban, nem kell alkalmazkodnia - és mások hülyeségeiért nem kell vállalnia a felelősséget.


Ha nincs konfliktusa mindemiatt másokkal, akkor jól van úgy, ahogy van. Néha persze lehetnek súrlódások (pl. csapatmunka esetén), de ez belefér. Gondoljunk azokra a nagyszájú, fecsegő, buta emberekre, akiktől öröm megszabadulni csak néhány percre is - pedig ilyen is akad bőven...

2011. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én szintén ilyen férfi vok, azért örülök, h erre a kérdére egyáltalán nem jött olyan válasz h "hülye" meg izé, mert totál erre számítottam, és meg akartam cáfolni, de úgy tűnik erre nincs szükség :D
2011. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!