Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a nyár, a szünet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a nyár, a szünet és ugyérzem hogy a barátnőm egyre elérhetlenebb az eddiginél! Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Amig suli volt neki, nemvolt gond, szinte mindennap találkoztunk,tökjól elvoltunk! De most ahogy nyári szünete lett,egyszerűen alig lehet elérni(persze tudom hogy most kitudná pihenni magát,meg ilyesmi,hogy élvezze a szünetet) de nekem ez az egész nagyon nemteccik! Mivel nincs suli ezért nemtudok elmenni elé,ezért csak azmarad hogy rákérdezek tőlle hogy mikor ér rá! Mindig azt a választ kapom hogy "még nemtudom" "majd szólók" "még elkell mennem valahova,majd utána" ugytűnik hogy nemnagyon vesz figyelembe,mintha minden más fontosabb lenne annál hogy találkozzunk, több hete már a szex is hanyagolva van,és eztsem tudom neki felvetni hogy nekem már hiányzik,mert ugyis az a válasza hogy most nem ér rá! Pedig még régebben ő magyarázta hogy mennyire várja a nyáriszünetet,mert akkor nagyon sokat lehetünk együtt! azota még alig láttam,és azthiszem hogy végig ez fog menni! Nem azzal van baj h szeret e vagy sem, mert szeret, csak mintha mellőzve lennék és 2-3-4 napokat kéne várnom hogy láthassam! Mit tudnék szerintetek csinálni? Közös programot már találtam ki 3at is, válasz azvolt rá hogy nemtudja még! Én már nemtudom mitcsináljak hogy legyen rám ideje
2009. jún. 18. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem kérdezz rá hogy mit csinál, vagy finoman arra hogy van-e valami baja a kapcsolatotokkal...

azért nagyon rámenős semmiképpen ne legyél.

egyszerűen megkérdezed hogy mit csinál, ne hozd szóba hogy találkozzatok hanem érdeklődj afelől mi miatt nem ér rá, ajánld fel neki hogy segítesz ha kell valamiben

2009. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!