Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni ha szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni ha szerelmes vagy?

Figyelt kérdés
Milyen "tünetekkel" jár a már kifejlett szerelem?:D nem a vonzalom és a tetszésről meg az egyéb ilyen kis szösszenetekről beszélek, hanem a már tényleg kialakult erős kötődésről, vagyis a szerelemről:) Miben különbözik ez a vonzalomtól?
2012. ápr. 11. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
a megbolondulás és a vakság a legfőbb tünete:)
2012. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

egész nap rá gondolsz, és ha eszedbe jut, kellemes melegség önt el. és elmosolyodsz.

aggódsz érte... stb.

és nem utolsó sorban pillangók a hasban. :D

2012. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az hogy nem csak megdugni akarod.
2012. ápr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Ezt érezni fogod,egyszerüen nem lehet másra gondolni csak rá,aggódsz érte,nem tudsz neki 1 rossz szót sem szólni,haragudni sem tudsz rá,egyszerüen lenyűgöz.


17/F

2012. ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

- ha lefekvés elött rá gondolsz

- ha érdekel, hogy mi történik körülötte (pl.: családjával, barátaival, stb...)

- ha érzed, hogy boldog vagy vele, és nem látod benne a hibákat, legszívesebben CSAK vele lennél egész nap, és SOHA nem unnád meg a társaságát

- (ez főlleg akkor ha fiú vagy:) gyönyörűnek látod - még akkor is, ha nem egy szépségkirálynő -, mert azt látod rajta amilyen belülről... (nem a beleire gondolok

- (ezis legfőképpen fiúkra vonatkozik:) már szenvedtél miatta - persze nem szó szerint...

- ha mindent képes vagy feladni érte

- ha képtelen vagy haragudni rá

- ha beszéd nélkül is megértitek egymást

- ha mindenkit hozzá hasonlítasz (és arra jutsz, hogy ő jobb)

2012. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Akkor el mondom én hogy vagyok vele....

Első látásra undorodtam a sráctól, tényleg abszolút semmiben nem volt az esetem.. majd pár hónappal később kicsit kikupálódótt, és ráadásul hasonlít egy általam nagyon kedvelt sztárra is... lehetséges hogy csak azt a sztárt keresem benne...de az is lehet hogy ennek ahhoz semmi köze. Mert ha a srácot látom, nem jut eszembe róla a színész... de ha a színészt látom, róla rögtön beugrik a srác :D Egyébként meg igen, rengeteget gondolok rá, de nem érzem magam egyenrangúnak vele (ő nagyon jól néz ki, én nem tartom magam szépnek) ezért nem is küzdök.

2012. ápr. 14. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!