Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy ilyen lány élete? LENT

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy ilyen lány élete? LENT

Figyelt kérdés
Szép lány,sok fiút megkaphat,tehetős családból származik.Jól öltözik...De ezek csak külsőségek szerintetek mi lehet a "kulisszák' mögött.
2012. ápr. 11. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják.: Nem minden arany ami fénylik. Lehet, hoyg egy nyivákolós cafka :D
2012. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért kipróbálnám az életét... :D Természetes módon irigy vagyok, bocs :D
2012. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismerd meg és megtudod. Miért akarsz kulisszák mögötti borzalmakat tudni, elitélni?
2012. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést,érdekel más véleménye is!
2012. ápr. 11. 18:26
 5/10 Hanariko ***** válasza:
lehet elkényeztetett r*bi, lehet egy adott színvonalhoz szokott sznob valaki, lehet egy simán jómodú csaj és lehet egy tök szerény, átlag csajszi személyiségileg.
2012. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy boldogtalan, mert minden pasi csak d*gni akar vele.


lehet, hogy naponta veszekedések vannak a családban (netán az apja veri őket)



lehet, hogy nincsenek igaz barátai



etc

2012. ápr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,lehet h boldogtalan.Ismerek ilyen "jó családból" származó embereket.
2012. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Stresszes. Mindig elvárják tőle, hogy csini legyen, mosolyogjon, akkor is, ha mindenkit elküldene a pics*ba, mert olyan hangulata van.

Lehet, hogy sokat dolgoznak a szülei, és ezért nem beszélnek sokat egymással. Az is lehet, hogy sok az érdekbarátja, olyanok, akik az első adandó alkalommal hátba szúrnák.


Az is lehet, hogy amúgy meg teljesen komplett, normális, és ugyanolyan átlagos, hétköznapi tiniproblémái vannak, mint másoknak.

2012. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek nagyjából illenek rám. Milyen lenne az életem? Nem volt még egy normális kapcsolatom, mert mindenki csak meg akart dugni. Épp ezért még szűz vagyok. Szüleim nem keresnek rosszul, de nem kényeztetnek agyon. Gyűjtöm a pénzem nyárra, hogy tudjak menni a barátnőimmel nyaralni(anyuméknak nem tetszik az ötlet, tehát nem hinném, hogy terveznek rá pénzt adni), nem is költök egyáltalán, és akarok majd nyári munkát keresni. Jól öltözök. Igen, de az miért nagy dolog? Nem pénz kérdése, hanem stílusé. Nincsenek különösebben nagyon márkás ruháim. Oké, nem is turkálósak. De ha az embernek van stílusa fel tud jól öltözni kevés pénzből is. Összességében jó életem van, a legjobb benne, hogy vannak igazi barátaim. Ez pedig csakis személyiség kérdése.
2012. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és 16l
2012. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!