Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan szoktatok masztizni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan szoktatok masztizni? És mennyire fáj az első alkalom a párommal? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat létszíves!
2012. ápr. 11. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a maszti nem fáj...
2012. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és nem is lehet bajom ha masztizok?
2012. ápr. 11. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha pl. egy deós flaskát dugsz fel magadnak akkor előfordul ,hogy benned marad a kupak ,amit csak az orvos tud kioperálni. Vagy beléd törik a banán -> szintén banán.


De csiklóingerléssel nem lesz különösebb bajod.


Az, hogy mennyire fáj, az első az kiszámíthatatlan, sok tényező függvénye.

2012. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de akkor mit lehet feldugni aminél nincs olyan kockázat h bennem marad? és milyen vastag kell lennie h átszakadjon a hártyám?
2012. ápr. 11. 19:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
műpénisz magyarán vibrátor. Erre találták ki.
2012. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt barátnőmnek nem nagyon fájt . Idézem:

"Kicsit fáj, de k*rva jó! Ne hagyd abba!"

17/f

2012. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én lufival szoktam, lehet képtelennek tűnik, mert puha, de egy kis gyakorlással a csúcsra juttat. Hasonló képp mint a párna, vagy valamilyen plüssmaci,

először csak simán ülj rá hogy elbírja-e a súlyodat (egy átlag lufi 60-70kilogrammot kacagva elbír. [legtöbbször])

ne fújd túl nagyra, így kényelmesebb.

Az ágyadon feküdj hasra tedd a lábad közé a lufit. (nem árt ha egy bugyi marad rajtad, de a nadrágot vedd le.) és kezdj el ringatózni rajta, amig rá nem jössz, hogy hogyan 'jobb'.

Ne félj tőle ha ki is duranik, nem csíp. érdemesebb többet is felfújni, mert elég bosszantó amikor a csúcs elött az intenzív lovaglásba adja meg magát.

Ha nincs bátorságod akkor próbálozz egy strandlabdával ugyan így.

sok sikert. de írd le, hogy neked sikerült-e, és hogy melyik volt jobb.

22l

2012. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciel egyáltalán nem fájt, ha jól felizgatnak akkor benedvesedsz, tágulsz is és nem fáj.
2012. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!