Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem valakit, vagyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem valakit, vagyis régebb óta ismerem de csak most jutott el a tudatomig hogy nekem minden szempontból ő a tökéletes. De a fiú fél tőlem vagy nem tudom. Félne tőlem?

Figyelt kérdés
Ma voltam nála filmezni, összebújtunk és adtam neki puszit a szájára de nem válaszolt rá. Nem folytatta mert elmondásai szerint nem szeret kezdeményezni. Mit tehetnék hogy kezdjen? Pont az esetem és elméletileg én is nagyon tetszek neki de mégsem kezd.
2012. ápr. 11. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
adj neki időt,összezavarodott biztos:)
2012. ápr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért nehogy leteperd, vagy megerőszakold szegény srácot. :) Amúgy hány évesek vagytok?



"De a fiú fél tőlem vagy nem tudom."


Miért, ilyesztően nézel, ki vagy mi?


Lehet, hogy megijedt, hogy letámadtad. Kicsit inkább hagyd, hogy Ő kezdeményezhessen. Vezesd rá.

2012. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem engedd hogy dontse el mi akar. lepj vissza es legy kedves, turelmes es baratsagos. hadd nyerjen bizalmat vagy dontse el hogy kellesz-e neki vagy sem.
2012. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk. És egyénként nem terveztem leteperni:D azért nem vagyok még olyan idős.. Bár meglepően mások erről így vélekednek:D Egyébként annyit beszéltünk tegnap erről mikor még ugye ez nem esett meg, hogy ő nem szeret kezdeményezni de ha valaki kezdeményez azt folytatja. De kezdtem és nem folytatta. Nem vagyok ijesztő csak szerintem kicsit zakkant a gyerek:D
2012. ápr. 11. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:

"csak szerintem kicsit zakkant a gyerek:D"


Ez miben nyilvánul meg?

És ha így van akkor miért kezdesz vele?

2012. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A zakkant az csak egy olyan jelző amit akkor használok ha nem értem:) Bocsi legközelebb tájékoztatlak. Egyébként kezdenék de ha nem folytatja hogy tegyem meg? Amúgy pont az én esetem de mindenben.
2012. ápr. 11. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban bejössz neki és nincs elég tapasztalata és/vagy önbizalma akkor valószínűleg fél, hogy elrontja vagy csalódást okoz.
2012. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!