Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak számomra ilyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra ilyen egy tökéletes lány?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok. Az osztályomba jár egy lány aki amelett, hogy nagyon gyönyörű még okos is. Nagyon népszerű lett az iskolában, mégsem beképzelt, hanem kedves és jóindulatú. Nem visszahúzódó, inkább nagyszájú, de tudja hol vannak a határok. Csinosan öltözködik és akárhova megy feltűnést kelt, de nem olyan közönségesen. Azt mondja, szerinte igenis az a gáz ha valaki arra büszke, hogy nem tanul. Sokat olvas és meri is hangosztatni. Megvédi azokat az embereket akikről úgy gondolja, hogy alaptalanul bántják. Sok lány felnéz rá, de rengetegen féltékenyek is rá. Ha hallja, hogy valaki szídja, csak megvonja a vállát és azt mondja, hogy az ő dolga mit gondol. A fél iskola (és tanári kar) a lábai elött hever és csak nem is foglalkozik vele. Nem zúgtam bele vagy ilyesmi, hiszen egy ilyen lánynál semmi esélyem és nekem ő inkább barát. Csak annyira akartam kitérni, hogy ti mit gondoltok egy ilyen lányról? Ismertek ilyet vagy szeretnétek megismerni egy ilyen lányt?
2012. ápr. 11. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, de szerintem ez jó. amúgy ez nem volt jó érv: "Nem zúgtam bele vagy ilyesmi, hiszen egy ilyen lánynál semmi esélyem" - attól még belezúghatsz ;)
2012. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos 1 baj van, hogy iskolánkét jut 1 ilyen :( 18\F
2012. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van még egy baj, belezúgtál.
2012. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
tényleg van ilyen...én sem hittem míg nem találkoztam vele. De az írásodból szinte biztos hogy ha belezúgtál ha még nem akkor meg nem sok hiányzik hozzá;) Honnan tudod h nincs nála esélyed?! Lehet h tényleg te kellesz neki és pont rád van szüksége. Sosem tudhatod:P:D
2012. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez így mind nagyon szép és jó lenne

HA nem lennél ennyire kishitű.

2012. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát..egyből kitaláltátok amit még magamnak sem mertem bevallani. Egy ilyen lánynál nincs esélyem. Nem nem vagyok csúnya általánosságba helyesnek tartanak a lányok...de ő teljesen más mint a többi. Szerintem túlságosan barátként tekint rám...és ő..áhh...tényleg belezúgtam asszem' :D
2012. ápr. 11. 21:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Tanárok a lábai előtt hevernek ?


Nálam Matekból szopna..:)

2012. ápr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hidd el legjobb ha bevallod neki, nekem is volt ilyen lány az osztályomba bár ő hülye volt mint a segg de a legdögösebb csaj volt a suliba, soha nem mondtam meg neki és mai napig bánom mert egyre szexibb és egy gyökér barátja van.Mond meg neki hátha van esélyed ha nem akkor meg tényleg csak barátok lesztek de ezen rágódni négy évig felesleges.
2012. ápr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig ne mondd el neki, inkább csak keresd a társaságát, beszélgess vele minél többet, érezze azt, hogy mindig számíthat rád és veled mindent megbeszélhet.

Ha ez összejön, akkor hiányolni fog, ha nem vagy a közelében és onnantól kezdve már egyenesben vagy.

Szerintem ez jobb, mert ha bevallod, azzal megijesztheted, és attól kezdve már nagyon rossz és furcsa lesz a viszonyotok. Így viszont a legrosszabb ami történhet, hogy barátok maradtok.

Sok sikert!

2012. ápr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!
2012. ápr. 14. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!