Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfulladok a szülői szigortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfulladok a szülői szigortól. Hogy lesz így majd magánéletem?

Figyelt kérdés
Állandóan azt hallani rádióban ,látni tv-ben olvasni újságban stb hogy a mai fiatalok szexelnek össze-vissza.A szüleim ilyenkor mindig felhergelik magukat hogy:ha megtudják hogy én is ilyet csinálok akkor addig vernek majd míg mozgom. 16 vok és van még az osztályba jónéhány szűz lány de míg ők akármikor bepasizhatnak addig nekem fogalmam sincs mikor kezdhetek el élni.Pláne így hogy a gondolattól is begőzölnek

2012. ápr. 11. 21:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%

De jó hogy ilyen problémáid vannak!

Amúgy meg kb. akkor amikor a vok-ot vagyok-nak írod :D

2012. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

egy idő után úgyis felfogják, hogy nem vagy már kislány, és ez az élet rendje

amúgy meg nem kell mindenről tudniuk :))

2012. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Fogadj szépen szót a szüleidnek, elvégre ők etetnek, itatnak, pénzelnek, stb. ennyivel tartozol nekik. Később meg fogod nekik köszönni, de ezt most 16 évesen még nem hiszem, hogy érted.
2012. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%
Végre egy gyerek, amelyiknek rendes szülei vannak. Kár, hogy maga a gyerek csöppet ostoba, de nem baj, majd kinövi.
2012. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Lesz, hidd el. Addig éldegéld leányéletedet. 16 évesen nem kötelező pasizni, és nem fogsz belehalni 18 éves korodik pl. amikor már szabad a pálya.
2012. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A problémát értem, de most azt hiszed, hogy ennyi idősen baszni kell mint a nyulak ? Normális vagy Te? Nem attól leszel nagylány, hogy felcsinál a fél kerület... Na ezért vannak anyádék, hogy a hülye fejedet irányítsák. (És most ne sértődj meg, nem azért mondtam.) És nem csak te vagy ilyen ostoba, hanem a korod béli lányok 80%-a.
2012. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is hallgass a szüleidre. Igazuk van. Nem csak a rádióban, meg a tv-ben van így, hanem sajnos a valóságban is!
2012. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
38%

Jaj szegény kis 16 éves lányka.

Tudod én sem vagyok öreg de nekem még 20 évesen is megmondta édesapám h mikorra menjek haza. És haza is mentem mert tudtam h kegyetlen fejmosás lesz ha nem.

Pasizni így is tudsz. Kézenfogva sétálni meg puszilkózni lehet a szexel meg még ráérsz. Hova akar mindenki sietni??

22/N

2012. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

úgy látom visszafogottan fogalmaztam.

nektek megtiltották ennyi idősen hogy elmenjetek egy fiúval moziba vagy csak szimplán sétálni mondván"hátha útközben egy bokorban össze vissza szexelnek majd"....ez is normális?

2012. ápr. 11. 22:00
 10/20 A kérdező kommentje:
8as na látod mit írtam imént!
2012. ápr. 11. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!