Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfulladok a szülői szigortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfulladok a szülői szigortól. Hogy lesz így majd magánéletem?

Figyelt kérdés
Állandóan azt hallani rádióban ,látni tv-ben olvasni újságban stb hogy a mai fiatalok szexelnek össze-vissza.A szüleim ilyenkor mindig felhergelik magukat hogy:ha megtudják hogy én is ilyet csinálok akkor addig vernek majd míg mozgom. 16 vok és van még az osztályba jónéhány szűz lány de míg ők akármikor bepasizhatnak addig nekem fogalmam sincs mikor kezdhetek el élni.Pláne így hogy a gondolattól is begőzölnek

2012. ápr. 11. 21:50
1 2
 11/20 harcosangyal ***** válasza:
16 évesen ostoba? Érdekes gondolkodás. 20 éves lány vagyok, engem is tiltott anyu. Megtanított arra, hogyan hozzak helyes döntést. Az barátaimról mindig tudott, az első alkalmat nem vallottam be neki mert tudtam, hogy korainak gondolná de én akkor és ott helyesnek találtam (17 évesen) és abszolút nem bántam meg. Ettől nem lettem egy olcsó ribi. Nem tartanám jó dolognak, hogy hazudj szóval inkább szép lassan fokozatosan értesd meg velük. Mondd meg, hogy mész randizni, ha 1-2 alkalom után úgy érzed van esély akkor mutasd be nekik. Igen, ez az 1-2 még kevés de nekem anyukám nagyon megnyugodott mikor bemutattam őket - csak az arra érdemeseket. Egyébként meg ha ilyenek veled, akkor valami nem stimmel a kapcsolatotokban, nem bíznak benned. Ezen próbálj változtatni.
2012. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 harcosangyal ***** válasza:
Ha tiltanak a randitól menjetek társasággal, abból ki lehet válni úgy, hogy akkor is vannak körülötted ha segíteni kell.
2012. ápr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
28%
fenyegetnek? azert akarnanak megverni mert szeretkezel? tudod en ilyenkor nem mondanek semmit. de ha ramemelne valamelyik a kezet akkor kb hozzavagnak az elso targyat amit kapok a hazban! es aztan mennek es osszejonnek az elso sraccal! ha meg ezert apam ki akarna tenni a hazbol felkeresnem a gyermek vedelmet es pert inditanek ellenuk. :)) az biztos hogy gyermekkent eleget turtemn a szuleim ostobasagait csak hogy felnojjek es rajojjek hogy semmi kozom nem volt a problemaikhoz, megis mindent kivetitettek ram a segg*fejek.
2012. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

eszméletlen tud lenni ha ugy érzed megfulladsz, és azoktól kapod ezt akik állitólag a legjobban szeretnek, átéltem.

ettől függetlenül igazuk van a többieknek abban hogy majd megfogod látni ennek az előnyeit...de meg a hátrányait is !!! ki hová született azt el kell fogadni amig nem tehet mást, próbáld meg a lehető legjobban megélni a helyzetet, amikor ok nélkül mondanak azt nem kell hallani. szép lassan kialakul meglátod

2012. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
ez a baj hogy nem ismeritek őket.én ténylegesen tartok attól is hogyha 12ikben keringőzni fogok akkor is kombinálni fognak hogy biztos viszonyom van a táncpartneremmel és akkor botrány...
2012. ápr. 11. 22:10
 16/20 anonim ***** válasza:
13/14 az erőszak erőszakot szül
2012. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
"nekem fogalmam sincs mikor kezdhetek el élni": Az élet és a szex az nem szinonimái egymásnak. Majd 20on évesen meg lesz ennek a foganatja, akkor majd a normális srácok utánad fognak kapkodni, nem a totál kiélt mindenkinek megvolt lányok után.
2012. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
félsz tőlük?
2012. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
20/20 teljesen igazad van
2012. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A szüleid csak féltenek Téged, ami érthető, hiszen az a normális, ha a szülő aggódik a gyerekéért. Mivel 16 éves vagy, érthető, hogy nem fogadnák kitörő örömmel, ha bejelentenéd, hogy pasizol.

18 éves korod után viszont már azt csinálsz, amit akarsz, Te felelsz saját Magadért és a tetteidért, de amíg nem vagy 18, addig a szüleid felelnek Érted.

Ha még egyszer szóba kerül a téma, mondd meg nekik, hogy egyelőre nem tervezel ilyesmit, már csak azért is, hogy megnyugodjanak. Így talán kevesebbszer hergelik majd magukat.

Ha pedig betöltöd a 18-at, semmibe nincs beleszólásuk.

Azt azért elmondom, ha én szülő lennék, tiltani nem tiltanám a gyerekemnek a szexet, inkább hozza fel a srácot/csajt hozzánk, mutassa be, és ha látom, hogy komoly a dolog, áldásomat adnám rájuk. Nekem 15 évesen megmondták a szüleim, hogy azt csinálok, amit akarok, de ők abortuszt nem írnak alá. Én mégis elmúltam 18 éves, amikor az első szex megtörtént.


27/L

2012. ápr. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!