Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy lány. Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány. Csak az a gond, hogy én is lány vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig is voltak ilyen érzéseim, biszexnek tartottam magam. Eddig inkább a fiúkkal éltem meg a lelki részét, a lányokkal csak inkább testileg. De fiúkban csak csalódok..

Eddig soha nem volt ilyen mély érzésem lány iránt...én már komolyan nem tudom eldönteni, mi ez. Egyébként esélytelen, hogy bármi legyen köztünk, mert egyrészt van barátja, másrészt a tanárom :/

20/l


2012. ápr. 11. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok, csak nekem se nem tanárom, sem nincs barátja.. Sz@r érzés tudom, és nem tudom mit lehetne csinálni. Nekem ő a lelki társam is egyben, teljesen egyek vagyunk, ezt ő mondta... Ha tudsz valami tippet szólj :) :D
2012. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, épp ezért vagyok itt, mert tippem sincs...:/
2012. ápr. 11. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem te vagy sem az első sem az utolsó hasonló problémával. Hagyd ,hogy menjenek na dolgok a maguk természetes útján. A te tested, a te életed !
2012. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!