Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmerjek menni? Félek tőlük.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmerjek menni? Félek tőlük.

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,május elsejét egyik fiú ismerősöm tartja aki 19 éves,lesz ott 6 -7 fiú aki szintén 19,ebből 2 akinek nincs barátnője,nekem a legjobb barátnőm megy aki 18 éves,az ő barátnői is szintén 18 évesek.. nos 3 napi buli,sok pia- ez nem is lényeg,nem iszom,meg stb. de félek elmenni. félek a bandától,mert idősebbek meg sok a tapasztalt fiú :( félek,hogy beszólogatnak stb. :S aki tartja hát ööö dugós pasinak hivom,mert olyan,erre egyik barátnőm mondta,hogy vigyázzak,mert ha oda megyek nem szűzen jövök haza,de ilyen nem lesz tudok magamra vigyázni :D amúgy a pasi velem rendes,meg vigyázott is már rám 1 2 helyzetben,tőle nem félek hanem többiektől :S elmenjek? legyek bevállalós,ismerkedős? azért is szeretné barátnőm,hogy menjek,mert nem vagyok barátkozós tipus,nagyon félénk vagyok.. 16/L
2012. ápr. 12. 00:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ilyen partit én is tartottam csakis a zsákolás volt a cél szóval te döntsd el mi jó neked.De nem hiszem hogy bántanak ha nem lesz kedved.A fiúk meg imádják a tapasztalatlan félénk lányokat. 20/F
2012. ápr. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
azért gumit mindenképpen vigyél ;)
2012. ápr. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Na engem nem lehet könnyen belerángatni ilyenbe.Barátnőm így járt újévkor,én is tanultam az esetéből..
2012. ápr. 12. 00:58
 4/19 A kérdező kommentje:
na ezaz XDD félek :S de annyi jó csaj lesz ott.. sőt mind 18 19 évesek
2012. ápr. 12. 00:59
 5/19 anonim ***** válasza:

nem véletlenül tetted fel ezt a kérdést.

ha dugni akarsz-és szerintem igenis azt akarsz-akkor menj,ha meg nem,akkor ne menj.

ennyire egyszerű.

2012. ápr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nohát :DDDD nem akarok!!!!!
2012. ápr. 12. 01:01
 7/19 A kérdező kommentje:
de hivtak még egy helyre ahol magam lennék lány + 9 fiú oda nem akarok menni. ott nem az lenne a cél.
2012. ápr. 12. 01:02
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem,nem biztos csak sakkozni akarnak.
2012. ápr. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Menje el nyugodtan, ha már nem akarsz szűz maradni!
2012. ápr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

3 napos buli?

szüleid elengednek egyáltalán 3 napra?

2012. ápr. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!