Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dilisebb lányoknak hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dilisebb lányoknak hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés

Normál lányokkal van téma, lehet velük dumálni, hülyülni, el lehet őket hívni ide-oda, de most "szerencsémre" megismertem egy dilisebb lányt, nem ribanc, szülei nem is nagyon engedik el este, csak ha biztosak, hogy jó társaságba megy, dilis, azaz mindenen nevet és hülyül egyfeszt a barátnőjével, néha olyan érzésem van mintha nem 15 hanem csak 5 éves lenne:P

Tehát, ha nekem egy ilyen "kislány" tetszik, hogy fogjak hozzá? Miről lehet egy ilyen lánykával beszélni? Mintha beszívott volna valamit... ilyennel még nem nagyon találkoztam.



2012. ápr. 12. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem "dilisebb" csak még éretlen, azért vihog mindenen, mert zavarban van. Egyébként nekem is volt ilyen barátnőkkel vihogós korszakom kb 12-13évesen és akkor viselkedtem így.
2012. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és amikor abban a vihogós korszakban voltál, hogy szeretted, volna ha közelednek feléd?
2012. ápr. 12. 12:21
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor még teljesen éretlen voltam egy kapcsolatra, de a leghatásosabb ha beszélgetsz vele mindenféléről, megismer és akkor jobban feloldódik. Nem hiszem, hogy csak ilyen vihogós oldala van, biztosan lehet vele normálisan is dumálni majd:)
2012. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
van 1-2 normálisabb perce, de sajnos amint elkezdek vele beszélni elkezd nevetni, aztán meg azon nevet, hogy nevet...
2012. ápr. 12. 12:37
 5/14 anonim ***** válasza:
hát azért az elég valószínű, hogy tetszel neki akkor:) de tényleg nagyon éretlennek tűnik
2012. ápr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az lenne a természetes, ha a 15 éves kislányokat nem engednék el este. Ma már tele vannak a szórakozóhelyek részeg gyerekekkel...
2012. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért nem mertem még semmit sem lépni, mert nem tudom eldönteni, hogy tetszek e neki vagy csak összetéveszt a barátnőivel és velem is csak hülyül, mondjuk az érdekes, hogy a barátnőin kívül csak velem ilyen...
2012. ápr. 12. 13:49
 8/14 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok( 14 éves).Én azt szoktam mondani, hogy élvezem az életet, de lehet, hogy tudat alatt azért csináljuk, hogy felfigyeljenek ránk a pasik.Szeretem/jük, ha közeledne felénk a srácok, de sokakat elérhetetlennek tartunk, és várjuk, hogy a sült galamb a szánkba repüljön.Ha tudtok hülyülni, az már nagy előrelépésnek számít(szerintem).Próbálkozz, hátha lesz valami. :) Ja és tudunk mi komolyak is lenni! ;)
2012. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
13:34 pont azért tetszik mert nem az a hülye liba aki mindenkivel összefekszik és bulizik ha kell ha nem. Amúgy igazad van. Én 17 éves vagyok, s eljárok bulizni s durva mikor 11-12 évesek hullarészegen dőlöngélnek a szórakozóhelyeken. Mondjuk 15 évesen normálisak a szülei, hogy nem engedik, csak ha tudják kikkel, s hova megy, s milyen emberek közé megy.
2012. ápr. 12. 19:50
 10/14 A kérdező kommentje:

19:45

kösz a válaszod. De miért csak olyan ritkán tudtok komolyak lenni? S mikor hülyülsz, miként lehet feléd közeledni? Nekem akkor minha más világba lenne...

2012. ápr. 12. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!