Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dilisebb lányoknak hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dilisebb lányoknak hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés

Normál lányokkal van téma, lehet velük dumálni, hülyülni, el lehet őket hívni ide-oda, de most "szerencsémre" megismertem egy dilisebb lányt, nem ribanc, szülei nem is nagyon engedik el este, csak ha biztosak, hogy jó társaságba megy, dilis, azaz mindenen nevet és hülyül egyfeszt a barátnőjével, néha olyan érzésem van mintha nem 15 hanem csak 5 éves lenne:P

Tehát, ha nekem egy ilyen "kislány" tetszik, hogy fogjak hozzá? Miről lehet egy ilyen lánykával beszélni? Mintha beszívott volna valamit... ilyennel még nem nagyon találkoztam.



2012. ápr. 12. 11:59
1 2
 11/14 anonim válasza:
8. vagyok.Hát ez tényleg olyan mintha beszívtam volna :D.Én úgy vagyok, hogy ha a barátnőimmel vagyok kicsit ''berúgok'' a levegőtöl is :)).Mindenen tudunk nevetni, de ha egy kedves fiúval vagyok, igazán komoly dolgokról is tudok beszélni(persze a barátnőimmel is, de mindig másra terelődik a szó).Meg kell találni a megfelelő alkalmat. Írj rá chat-en, hátha...:)
2012. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
:)) chat, lusták irni, tapasytalatból tom, syemélyesen lenne jó, csak ez nem olyan lánz mint a többi, eyyel nem tudom miről lehetne beszélni, másokkal lehet politizálni, családról, suliról, beszélni, ezt a lánzkát meg látom, hogy untatja ay ilzesmi témák... miről lehet olyan lányal beszélni, aki "még a levegőtől is besziv"? :D
2012. ápr. 12. 20:10
 13/14 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesirási hibákért a y meg a z ki van cserélve
2012. ápr. 12. 20:11
 14/14 anonim válasza:
Kérdezd meg mi a hobbija, milyen zenét kedvel,keressetek közös dolgokat, járj egy helyre, társaságba vele stb..Majd kialakul.;)
2012. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!