Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellett volna válaszolnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellett volna válaszolnom?

Figyelt kérdés
Tegnap délután elég rövidke kis shortban jöttem haza a szomszéd iskola tornatermében tartott edzésről. Férfi vagyok. Szembejött az utcán három huszonéves srác, és elkezdtek beszólogatni, így: - Wow! Azta! Nézd csak ezeket a szexi lábakat! Formás a lábad, haver! Hú, micsoda isteni combok! Mindjárt elsülök!- Meg ilyenek. Én majd a föld alá süllyedtem, de nem szóltam vissza, mentem tovább. Mit kellett volna mondanom?
2012. ápr. 12. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit, köcsög geczi banda, legszivesebben tökönrúgnám mindet, de a legjobb nem foglalkozni ezekkel. Ne nézz a szemükbe!
2012. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ott helybe megvertem volna mindet, ha nem sikerül akkor szólok pár spannak..
2012. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon szexi volt tegnap a combod ;))
2012. ápr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell az ilyen idiótákkal foglalkozni, csak úgy nagy a pofájuk ha csoportba vannak, de ha egyedül meg se mernek mukkani...ezek a menőzni vágyó kis hülyék ne foglalkozz velük és tedd azt ami neked jó!:)
2012. ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én biztos visszaszóltam volna, hogy "akkor gyere cica, gyere HÁÖRRR!!!" aztán ha komolyan odajön megverem. :D De ezeknek csak a pofája nagy.
2012. ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hülyegyerekek, jobb is hogy nem álltál szóba velük.
2012. ápr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem volna, ha már ennyire tetszik nem cidázna-e le valamelyik, mert most jól esne! :D)
2012. ápr. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!