Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van leszbikus osztálytársad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van leszbikus osztálytársad?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor: - mit gondolsz róla?

- van olyan akinek tetszel?


2012. ápr. 12. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van,de ez személyiség függő mit gondolok róla mert 2 ilyen inkább szaktársam volt akit ismertem. Az egyik hihetetlenül akaratos én mindennek úgy kell lennie ahogy elképzeli, a másik ennek majdnem az ellenkezője mindig kedves megértő érdeklődik segítőkés néha azt se tudja mit kéne tennie.


A második kérdést nem értem.

2012. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a második csak lányoknak szól :)
2012. ápr. 12. 15:21
 3/12 anonim válasza:
100%

nálunk a koliban (lánykoli...) vannak, csak az én folyosómon 3an is. a szobatársam jön be az egyiknek, el is mondta, bámulja és furán viselkedik, ha elmegyünk egymás mellett. másik csaj pedig utánamfütyült a folyosón, amikor egy szál törölközőben voltam... :/ na őket ilyenek miatt nem bírom elviselni.

nem a kérdésre válasz, ezért bocsi, de az osztályban meg 2 meleg és egy biszex fiú van. nagyon jófejek, nincs velük bajom. nehéz volt felfognom, hogy tényleg melegek, de én alapból nem ítélem el azokat, akik nem divatból azok és nem feltűnősködnek. 19/L

2012. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy volt osztálytársam leszbikus. Egy osztálytalin mondta el, hát elfogadtuk olyannak amilyen. Azóta elhozza mindegyik talira a párját kérés nélkül is (mi többiek nem szoktuk vinni a párunkat a talikra) aztán ott "nyomatják" előttünk... Bajunk nincs úgy vele, először furi aztán megszokja az ember hogy ilyen is van. Megjegyzést nem tett egyikünk se.
2012. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
az én osztálytársaimnak van :) csak nem tudnak róla..
2012. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak férfi osztálytársaim vannak, egyetlen nő sincs.
2012. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
van.. mégpedig én. De kedves kérdező. szerintem aki leszbikus az nem kezd ki osztálytársakkal. : ) én legalább is nem. De ha tetszene egy akkor sem mondanám el senkinek se.
2012. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem van :) és mi voltunk az egyik legjobb barátnők...míg el nem mondtam neki, hogy szeretem >.<

Meg van egy meleg srác osztálytársam is, aki szintén a barátom :D megtaláltuk egymást valahogy :)))

2012. ápr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7/8 hozzászóló:

Miért ne lehetne, hogy osztálytárs osztálytárssal kikezdjen?? Szerintem simán...nem az határozza meg nálam, hogy milyen környezetben ismertem meg és szerettem bele, hanem hogy szeretem...és nálunk már volt ilyen kapcsolat amúgy az osztályban :DD barátnőm, meg volt egy biszex osztálytársunk, és ők...csak a csaj átment estire.

2012. ápr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5/9


:)))

2012. máj. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!