Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Az arc vagy a test...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az arc vagy a test fontosabb?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

A lélek.



Jesus Christ.

2012. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az összhang. Mind a kettő "fontos".
2012. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mind 2 kibszott fontos..

Ha szép az arcod, de túl kövér vagy, akkor az nem jó,

Viszont ha rohadt szép alakod, tested van, de ronda arcod akkor az megint nem jó..

2012. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
meiket szeretnéd hallani?
2012. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ilyenkor van az, hogy kiposztolnak egy roh@dt kepet magamrol, hogy vegre halljak egy par oszinte velemenyt
2012. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az arc mert az tobbet mond a lelkedrol (szemelyisegedrol) mint a tested.
2012. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mind a kettő fontos! De még se fontos egyik se!!! Szerintem minden férfinak saját ideállja van. És vannak azok a nők akik éppenséggel nem TOPMODELLEk (se arc, se test viszonylatban), viszont valamiért megfogják a férfiakat. Az szerintem rég rossz ha valaki csak azért van egy nővel mert jó a segge... :)))
2012. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a test, a fej annyira nem, hiszen arról senki nem tehet, de a teste mindenkinek jó lehet egy kis munkával :)
2012. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha látok egy lányt, először mindig az arcát szoktam megnézni. Engem nagyon ki tud borítani, ha azt beszélik egy lányról, hogy milyen szép melle vagy feneke van. Hiába van, ha egyszerűen képtelen lennék őt megcsókolni, mert olyan az arca. Egy lány arcán valamilyen szinten meglátszik, hogy milyen a lelke (de ez persze nem mindig a valóságot adja vissza).
2012. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!