Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ezen az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezen az oldalon rögtön lehurrogni, aki húszon túl is szűz?

Figyelt kérdés

Ha lány az illető, akkor egy csomó mindenki azt írja, hogy biztos ronda és túl magasak az igényei és stb..

Ha meg srác, akkor azt lehet olvasni, hogy ronda, bátortalan stb.

Viszont lehet, hogy mindkét esetben egy értelmes huszonéves emberről van szó, aki nem akar senkit kihasználni és nem akarják, hogy kihasználják.


Most komolyan, a média miatt vagy mi miatt van az, hogy aki huszonévesen is szűz, az már rögtön ,,hibás"?


TISZTELET A NEM LEHURROGÓKNAK!!!


2012. ápr. 13. 18:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%

Ha lány és elvei/vallása szerint ilyen az elfogadható.

Ha fiú az ott már valamilyen súlyos mentális betegséget, vagy fóbiát feltételez. Könyörgöm egy fiúnak alapesetben van hormonrendszere, 14-16 éves korától vannak vágyai...Szóval az már gáz. Ha vallási, esetleg pap akar lenni az is gáz , de még jobb mintha csak simán lúzerkedik.

Egy fiú esetében semmiképpen se nem normális, se nem egészséges sem testileg, sem lelkileg, ha elszokik a nőktől. A nők mások ilyen tekintetben, lelkileg, testileg, gondolkodásilag, őket nem hurrogom le.

2012. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
tudod én mindig mondom az gáz ha 13-15(16) évesek már szexelnek,na az gáz,én pl 19 évesen veszítettem el a mai napig együtt vagyunk ma már a vőlegényem,előtte volt 4-5 barátom,de egyikkel sem akartam lefeküdni
2012. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ami igazán szánalmas, az amikor csak azért nem akarna egy nő össze jönni egy férfival, mert hogy szűz pff.. pedig tényleg nem mindig arról van szó hogy anyámasszony katonája valaki, egyszerűen mi a kib*szott büdös fenéért szedjen föl valaki nőt, amikor az ágyon fekve hason 1-2 perc alatt el tud menni.... majd ha lesz olyan nő akivel 500-szor nagyobb öröm lesz csak táncolni is, mint maga az elélvezés, akkor majd örömmel kezdeményezek, addig is k*rva szomorú vagyok, de ez van, ha egy csinos nő mosolyog is rám, édes kevés, nekem az kéne hogy szerelmes legyek, és ne azért ne csaljam meg a másikat, mert hogy hűséges akarok lenni, a fenéket, hanem az IGAZI szerelem miatt, addig is cigaretta és alkohol....

Egyszer kérdezte tőlem egy hülye gyerek, hogy szűz vagyok-e, de mert volna beszólni, kompi fogóval téptem volna ki a fogait a kukiját meg letéptem volna és a szájába bele tettem volna, hiába vagyok amúgy olyan, hogy csak azért is szoktam aprót tenni a zsebembe hogy tudjak adni, akinek tudom hogy nagyobb szűksége van rá....


22/f

2012. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt nagyon szépen megfogalmaztad, irigyelni fogom a barátnődet!!
2012. ápr. 13. 20:10
 15/19 Lifeishard ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Lehet, hogy fájni fog, amit most írok, de úgy vélem, sok igazság van benne.

Először is, egyáltalán nem gáz, ha valaki húszon túl szűz. Amennyiben valóban olyan, amilyennek állítod. Azonban, az ember olyan következtetéseket von le - félig-meddig önhibáján kívül, a tanult szociális viselkedésminták és az öröklött lelki-biológiai konstitúció révén -, amelyek nem túl hízelgők a szűz egyénre nézve:

- Azt, aki nem szűz (azaz volt már olyan kapcsolata, amiben nem fizetett a szexért), valaki már kiválasztotta, tehát értéke van. Mindenki értéket akar.

- A szüzességed elvesztése, konkrétabban a nemi élet ebben a korban már azt jelenti, hogy az illető érti a szociális nyelvet, mert képes volt párt választani.

- Az előzővel összefügg, hogy valószínűleg jobban értesz a másik nemhez, hiszen volt már vele dolgod, eljutottál egy olyan szintre, ahol olyan dolgok is felmerülhetnek, amik szex nélkül nem, ergo tapasztaltabb vagy.

- Sokak teljesen normálisak, csak valahogy mindig rossz ajtón kopogtattak, aztán magukba roskadnak és feladják. Olyan embert nem könnyű megkívánni, aki magát sem szereti.

Ezzel nem azt mondom, hogy aki ilyen idős korban szűz, az szociálisan analfabéta, szerencsétlen, értéktelen lúzer. (Én is ismerek embereket, akikkel nem volt semmi para, az igazinak tartogatták magukat. Olyanokat is, akik kapcsolatban is a házasságig őrizték a tisztaságukat.) Mindössze arról van szó, hogy az emberben ezek a leírt okok folytán felmerülhetnek, önkéntelenül is, még akkor is, ha előítéletektől mentes. Erre persze rápakolhat a média, de ugye az már más tészta.

26/F

2012. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

utolsó tudományosan evolúció pszichológiai érveket használva összefoglalta a tényeket :D

Huh mennyi könyvet olvastam már erről :D

f18

2012. ápr. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Lifeishard: Marha jó gondolatokat írtál, de nekem ezzel még mindig az a bajom, hogy akkor miért "ciki", ha ez 13 évesen történik, és miért ideális kor erre (sokak szerint) a 16-18 év? De tényleg nagyon jól összefoglaltad? Bocs ha tapló vagyok, csak érdekel, ezek saját gondolatok, vagy valahonnan írtad? Nem kötözködés, csak kíváncsiság.
2012. ápr. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
összefoglaltad után pont van, nem kérdőjel:P
2012. ápr. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Lifeishard ***** válasza:

Kedves 17-es Válaszoló!


Egy időben nagyon foglalkoztatott a "csábítás", a párkapcsolati pszichológia, ergo egy részét a leírtaknak olvastam, a többit - a jelentősebb hányadot - megtapasztaltam vagy magánbeszélgetések során formálódott.

13 évesen szerintem még azért "ciki", mert gyerek vagy. Az ember ugyan 12 éves korától "ivarérett", de ilyenkor még gyerek, szerintem ezzel a legtöbben mindenféle magyarázat nélkül egyetértenek. Miért a 16-18 év? Ekkora fejlődik a gondolkodás, tombolnak a hormonok, forr az ifjonti vér. Az ember kezd a felnőtt korba lépni, ahol javarészt az általa tapasztaltakkal gazdálkodik. Azon túl, ilyen idős korban már ELVILEG képes gondoskodni az utódról. Szerintem ebben is van egyfajta "genetikai emlékezet" - hosszú évezredeken át ilyen idős korban válhatott szülővé az ember, hiszen a régebbi korokban viszonylag hamar haltunk...

Nyilván a társadalomnak, társadalmi "normáknak" is jelenős szerepük van abban, hogy ez a kor az "elfogadott", de az ember mindig is társadalomban élt.

2012. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!