Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a fene van?

Figyelt kérdés
Néhány éve nagyon tetszett egy srác nagyon sokáig. Csoda folytán ki tudtam szeretni belőle de megint van valami. Az a helyzet hogy ha bárhol látom vagy hallok róla valamit egyből dühös leszek de én nem tudom hogy miért. Sokan azt mondják hogy megint tetszik nekem de magamnak alig tudom be vallani ezt. A srác mindig mondja hogy hogy csalta meg az egyik volt barátnőjét meg mondja hogy mennyire meg ba***a a csajt meg ilyenek. Most akkor mi ez az egész?

2012. ápr. 13. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
most akkor mi a kérdés? a ,,szerelmed`` nemi élete, vagy a te lelki életed?
2012. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia csefy :)

amúgy nem értem énse mi a kérdés. :/

2012. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én se értem mi a kérdés!
2012. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia csoki:)
2012. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!