Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, lelki válságban lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, lelki válságban lennék?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 18 éves vagyok, 1 hónap múlva érettségizek. Kémiából emelt szintűt teszek, és Pestre mennék orvosi egyetemre. Nem tudok nagyon sokat kémiából, és nem is tudok úgy leülni tanulni, nem motivál semmi. Mindig szomorkodom, hogy 1 hónap, és vége ennek a jó gimis 4 évnek, alig találkozom az osztálytársaimmal majd, akikkel nagyon jóban vagyok, meg rendesek. Van 3-4 lány az osztályban, akik tetszenek, meg jóban is vagyok velük, de sztem ez is tök esélytelen... Mindig olyan lehangolt vagyok. Hogyan tudnám ezt a problémát megoldani?


18/F


2012. ápr. 13. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem ha összejönnél az egyik lánnyal,az jelentős löketet adna. Próba cseresznye!;)
2012. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenki fosik a változásoktól. Én is féltem egy kicsit, amikor kikerültem a gimiből, de aztán hamar beilleszkedtem az új társaságba. Most csak azzal foglalkozz, hogy felvegyenek az egyetemre. Szóval tanulj! Kellenek az orvosok. Az egyetemen meg hamar új barátokat szerzel. Csaj is lesz bőven, úgyhogy emiatt ne aggódj. Fel a fejjel, gürcölj tovább, és minden jóra fordul.
2012. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A facebook összetart majd titeket! Hozz létre egy osztály csoportot és baráti csoportot és akkor tudtuk találkozót szervezni. Ez kivételesen az az eset, amikor a facebook nem káros, sőt, rendkívül jó szolgálatot tesz. Ha ez a négy év jó volt akkor az egyetem még jobb lesz! Még több csaj, még több buli és a szakmádnak élhetsz közben. Most koncentrálj az érettségire, azon múlik minden! tényleg minden
2012. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hamarosan 26 éves leszek, és a mai napig a gimis barátaim vannak hiába mentünk külön sulikba híven összetartottunk, hétvégén közös program, bulizni is együtt. Egyetemen nem is barátkoztam, max haverkodtam. SEmmi nem lehetetlen ha nagyon jó barátok vagytok nem számít a suli vége. Rajtatok múlik!
2012. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, segítettek! ;)
2012. ápr. 17. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!