Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A flörtölésről, vonzalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A flörtölésről, vonzalom kialakulásáról olvastam pár helyen és kíváncsi lennék arra hogy tényleg így mennek-e a dolgok és hogy akkor velem miért történt az ami. Lent kifejtve?

Figyelt kérdés

nem egy helyen olvastam azt hogy alapvetően a nő választ.ez eddig stimmel.

továbbá az okosok szerint ugy működöik ez az egész flört és vonzalom kialakulás, hogy a nő jeleket küld (tudatosan,tudat alatt) a férfi ezt ugye értelmezi majd közeledni kezd a nőhöz és igy alakuk tovább a dolog.ti is így gondoljátok?

de akkor miért lehet az hogy én egy ilyen alakalommal mikor észrevettem ezeket a jeleket( nem egyet-kettőt,és igy utána olvasva tuti jeleket) mégis pofára estem. pedig én is ugy éreztem hogy nagy az összhang és szerintem jol itéltem meg a helyzetet mivel nem tartom magam hülyének hogy ne ismerjem fel azt hogy tetszem-e valakinek vagy sem



2012. márc. 31. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
A nők sokszor annak ellenére, hogy igent éreznek, nemet mondanak. Ebben logika persze nem sok van, de így működnek. A jeleket pedig képesek akkor is küldeni, miközben már van barátjuk... Hát érdekes "lények", az biztos.
2012. márc. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A nők sokszor annak ellenére, hogy igent éreznek, nemet mondanak


ez jelentheti azt is hogy akkor még ne adjam fel?

2012. márc. 31. 00:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Az első elutasításnál én még nem tenném. Az lehet akár tesztelés, vagy félénkség is. A második után viszont már céltalan próbálkozni szerintem.
2012. márc. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerinted ugyanugy probálkozzam mint előre? kedves voltam vele,érdeklődő,figyelmes ....
2012. márc. 31. 01:11
 5/7 A kérdező kommentje:
még vélemeény?
2012. ápr. 1. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekel...


én is ilyen helyzetben vagyok..havercsajjal nagyon jól elvagyunk...és nem bánnám lenne több is..

2012. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez a baj: nem olvasni kell róla, tanulmányozni vagy figyelni, mások hogyan csinálják, csak csinálni kell

ez olyan, mintha egyedül egy könyvből akarnál megtanulni zongorázni

a leírások, tanácsok mind mind egyéni vélemények és tippek, melyek személyre szabottak

ha egyik este nem jön össze, akkor ott a következő és az azutáni és az azutáni... senki nem várja el, hogy az első tökéletes legyen, ezért lehet válogatni

ismerkedj, flörtölj sokat, max nem lesz belőle semmi

2012. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!