Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan aki itt ismerkedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki itt ismerkedett a párjával meg? Ti mit gondoltok a netes ismerkedésről? 16L vagyok.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 11:12
1 2
 1/19 anonim válasza:
Csak pozitív tapasztalataim vannak:) Szóval meg lehet ismerni téged, ha érdekel, írj privit, 18 és fél éves vagyok.
2012. ápr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Tudok olyanokról akik itt ismerkedtek meg és több éve együtt vannak, olyanokról is tudok, akik csúnyán ráfáztak. Szerintem itt is ugyanakkora eséllyel lehet ismerkedni, mint máshol.
2012. ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Konkrétan csak ismerkedésig jutottam el, párom nem lett innen.

Netes ismerkedés? Bizonyos személyek esetében előnyös is lehet. Közéjük tartozom én is. Többek között azért is, mert eléggé csendes, félénk és visszíhúzódó típus vagyok, neten keresztül könnyebben meg tudok nyílni. Persze a személyes ismerkedésnél úgysincs jobb, de akinek az nem erőssége, annak a net meglehetősen jó alternatíva.

2012. ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én 3 rokonszenves lányra is ráakadtam itt...te is írhatsz ha akarsz:p 16f
2012. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Aki akar írjon!:)
2012. ápr. 14. 12:41
 6/19 anonim ***** válasza:
A párom nem lett (még),de megismertem innen egy nagyon kedves lányt úgy novemberben, és azóta kb. napi rendszerességgel beszélgetünk MSN-en. Nagyon tetszik és csak 60km-re lakik :)
2012. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nem találkoztatok még?:)
2012. ápr. 14. 16:58
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem. Már az első levelek egyikében is leírta, hogy neki magasak az elvárásai. Azt mondta nem tetszek neki :'( Pedig én annyira szeretném.
2012. ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Pedig nem hiszem, hogy olyan hülye fejem lenne. De egyéni ízlés dolga :) Másnak meg tetszettem..legalábbis azt mondta, hogy nem is vészes :D Elfogadható teljesen.
2012. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ma 16:45


Hasonlóképpen jártam én is, szintén megismertem innen egy lányt, elég sokat leveleztünk. Igaz köztünk 160km volt, de megvolt a kölcsönös szimpátia. Aztán egyik napról a másikra eltűnt, kb. 6 hónapja semmit nem tudok róla...

2012. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!