Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért válnak valóra azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válnak valóra azok a dolgok, amikre mindig azt mondom, hogy SOHA?

Figyelt kérdés

Például megfogadtam, hogy soha nem kezdek kapcsolatba 25 évnél fiatalabb pasival, hát szerelmes lettem..

Megfogadtam, hogy soha nem kezdem újra egy exemmel sem.. hát újrakezdtük..

Soha nem akartam tetkós pasival járni, hát a barátomnak van tetkója..

És még sorolhatnám.

Most már félek kimondani ezt a Soha szót, mert mindig valóra válnak ezek a kijelentéseim, bármit is mondok vagy gondolok.


22/L


2012. ápr. 14. 11:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mert az által, hogy tartsz valamitől pontosan állandóan figyelsz arra a valamira és akaratlanul vonzod magadhoz:P
2012. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az előző válasznak semmi értelme,max ha a kijelentés pillantában már izgatta a gondolat.

Valójában azért mert meggondolatlanul mondod hülyeségekre hogy soha.Ezért

2012. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!