Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány miben hibás ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány miben hibás ha csak szexre használják ki?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 14:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Egyszer fordult eddig elő velem. 21 voltam, és nem mondanám, hogy könnyen odadobtam magam, mert egy éve ismertük, és fél éve kerülgettük már akkor egymást, aztán összejöttünk, utóbb lefeküdtünk, és onnantól ment ez.

Abban az egy évben sokat beszélgettünk, azt hittem, valamennyire sikerült megismerni. Nagyon ügyesen alakoskodott. Én beleszerettem, ő pedig mindig hitegetett, hogy ő is szeret. Persze időről időre felmerült bennem a kétség, de ilyenkor valamivel mindig bebizonyította, hogy fontos vagyok neki.

Aztán utólag kiderült minden, hogy egy másik városban volt barátnője közben, hogy itt is akadtak futó kalandok, és én csak a rendszeres szex miatt voltam fontos. Bő másfél évet voltunk együtt.


Az én hibám az volt, hogy a szerelem miatt nem tudtam kemény lenni, és hogy elhittem, hogy a szülei miatt nem tölt velem soha egy hétvégét sem. Igen, naivitás, talán, de azért egy tartós párkapcsolatban ennyire kéne bízni a másikban...

Azóta szerencsére nem fordult elő ilyesmi, a mostani páromban pedig maximálisan meg lehet bízni.

2012. máj. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!