Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én lennék a hibás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék a hibás? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátnőmmel mostanában sokat vitázunk és a végén mindig az jön ki, hogy én vagyok a hibás, pedig nem csinálok semmit, itt egy példa, ami miatt jelenleg vita van: A barátnőmnek szinte minden este küldök sms-t, ha kér valamit (apróságot) megveszem neki, elviszem moziba, puszilgatom, jól bánok vele és mindig megkérdezem nincs-e semmi baj, meg elmondhatja nekem.. de én nem kapok SEMMIT! nem kapok sms-t (egyszer megkérdeztem miért és azt mondta, hogy drága! és akkor megint én voltam a hibás, hogy nem értem meg), nem kapok tőle semmit, csak a hibáztatást mindenért és nem képes felfogni, hogy nekem is vannak igényeim, szerintem alapvető dolog az, hogy viszonozza azt, amit kap. :/

Egyszer nagyon megbántott, másnap látta, hogy rossz a kedvem, megkérdezte miért és én elmondtam neki, hogy megbántott, na az nap is ment a vita, hogy hogyan lehet nekem rossz, mikor az tegnap történt o.O (bezzeg mikor én 1 héten át minden nap pesztráltam, mert valamivel megbántottam mérgembe)


Miért ilyen? Az elején normális volt, arra gondoltam ,hogy nem kellett volna ilyen kedvesnek lennem, meg megengedni mindent, de hát én úgy gondoltam ,hogy ez az alapvető, hogy kedvébe próbálok járni. :/


2012. jan. 11. 09:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocsi, ez lemaradt: én 19/F ő 17/L
2012. jan. 11. 09:12
 2/14 anonim ***** válasza:

Papuccsként kezel.. Ha nem változik én komolyan elgondolkoznék a helyedben, hogy meg ér-e ennyi gőzt..

Persze azt mondod meg, mert szereted meg miinden, de próbáld kicsit objektívan látni a dolgokat, és amit ide írtál azt merd neki is elmondani, ne csak itt siránkozz, attól nem lesz jobb...


F/16

2012. jan. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Helyesírásért bocsi, igencsak korán van még..(nekem).
2012. jan. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem érett még egy komolyabb kapcsolatra és a fejedre nőtt... Vagy alapjáraton ilyen a természete, azt hiszi neki minden JÁR és ezért nem kell cserébe semmit sem tennie. El van kényeztetve, nincs tesója, anyjáék tehetősek?


Én is elgondolkodnék rajta, hogy megéri e ez nekem, mert hogy őszinte legyek, szerintem ő nem szerelmes.


28/n

2012. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem lényegében kihasznál.Ha valakit szeretek,akkor az a legkevesebb,hogy viszonzom,amit kapok tőle,valamilyen módon.

A leírásod alapján eléggé hisztis lehet...lehet,hogy ideje lenne új barátnő után nézned,aki értékel is téged :)

2012. jan. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

mondtam már neki, de ő azt mondta rá, hogy ha kedvesebb lennék (ennél kedvesebb? mit tudnék én még tenni? :O), akkor ezeket megtenné ő is.

Van tesója, de már nem él velük, mindenhova az anyjával megy, ha félre nyel vagy valami, akkor egyből megy az anyjához, hogy nyugtassa meg, hogy nem lesz baja..

Nekem is megfordult a fejemben, hogy nem szeret, de azt mondja, hogy szeret, meg hogy imád stb.. csak szinte sose kapom vissza tőle azt, amit én adok. :/

Meg ha valamiben nézeteltérésünk van és nem adok neki igazat, akkor azt mondja, hogy ez neki olyan, mint ha lehülyézném, meg beki sose adok igazat.. nem tudom mi van vele, nem akarom elhagyni, mert Szeretem, de tudom, hogy ez így nem jó.. :/

2012. jan. 11. 10:27
 7/14 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy te vagy-e a hibás. Ez a kapcsolat nem működik.
2012. jan. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az ember sok mindent tud mondani, ha viszont nem érzed, hogy szeret, akkor hidd el... Nem szeret.


Nekünk is vannak/voltak problémáink párommal, de amikor elmondtam neki, hogy nekem nem jó az amit és ahogyan csinál, vagy mit tegyek én hogy ő másképp csinálja, mit szeretne tőlem, meg ilyenek, akkor mindig az volt a vége, hogy megpróbáltunk (majdnem mindig sikeresen) mindketten változtatni. Másképp nem lehet. És azzal, hogy érzem a változtatását tudom, hogy szeret, és tényleg akarja a kapcsolatot. ( 9 éve vagyunk együtt)

Ülj le vele, próbáld megbeszélni, és mondd el neki, hogyha nem próbál meg változtatni ,akkor viszont bajok lesznek.


Az a baj, ha nem tudjátok lekommunikálni rendesen, és nem találtok megoldást, akkor a problémák csak gyűlni fognak, és nem fog helyrejönni semmi.

Ha azt akarja változtass, mondja meg mit és min, majd mondd el neki, hogy te miben szeretnéd ha változtatna, és ezután mindketten figyelembe veszitek. De ehhez az kell, hogy tényleg akarja, mert ha nem akarja, akkor nem fog ez megoldódni.


28/n

2012. jan. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ma megpróbálok vele beszélni (mondjuk ma tanulnia kell ,szóval lehet nem jön össze), remélem lesz változás, mert én vele szeretnék lenni.
2012. jan. 11. 10:46
 10/14 Kiscsaj69 ***** válasza:
Osztanám egy-két elöttem szóló véleményét!Nemtudom hányéves lehet,bár nem feltétlen függ a kortól,de elmondásod alapján hogy anya kislánya,ez sok mindent elmond!Ő még valószínű tényleg nem elég érett egy normális komoly kapcsolatra!De NE vond kétségbe hogy,jól teszed-e,hogy így viselkedsz vele,és alapvető dolgokat megteszel neki,mert így vállalod önmagad,és azt amit érzel,és erre büszke lehetsz,mert ez kell a nőknek,és ha majd javul a kapcsolatotok,vagy találsz egy ehhez felnőtt nőt,akkor majd értékelni fogja!Szerintem is ülj le vele,és mond neki hogy nyíltan szeretnél,tabuk nélkül beszélni vele,és kössetek komprumisszumot!Ha ez neki nem felel meg,és nem akar bele menni,akkor ne fecséreld az időd rá,mert ha szeret akkor bele megy csak hogy ne veszítsen el téged,ha nem megy bele,akkor sajnos egyértelmű hogy nem szeret,akkor viszont nem ő a neked való,és valahol vár rád egy olyan aki ezt tudja értékelni!És ne akarj azokon a dolgokon változtatni,hogy ilyen vagy vele amiyen,mert a nőknek pont ez kell,csak veszítenél vele!
2012. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!