Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél tőlem a pasi? Mi a baja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél tőlem a pasi? Mi a baja?

Figyelt kérdés

Van egy volt kollegám, amikor eljöttem onnan sajnálgatta. Bevallotta nagyon kedvel, szeretne megismerni.


Majd nem jelentkezett, később bevalotta, régen nagy csalódás érte, így fél.


Jó, megbeszéltük barátok leszünk. Felhívott, hogy találkozzunk, beszélgessünk.

Nem értem rá. Pár nappal később megkérdeztem ráér-e péntek este? Azt mondta nem. Később felhívott, hogy ráérek-e szombaton? Igent mondtam. Megbeszéltük x időre, én oda mentem, erre fél órával előtte jelzi fontos dolga akadt, ami halaszthatatlan munka ügy. Majd 2 óra múlva ráérnék?


Leráztam, mondván nem.


Jól érzem, hogy bizonytalan, találkozni akar velem, de mégsem. Mi a helyzet szerintetek?


22 évesek vagyunk.


2012. ápr. 14. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
tuti csak szívat.. :)) de arra is gondolhatsz h bármikor bárkinek közbe jöhet valami .. nem de?
2012. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké, de a türelemem véges.
2012. ápr. 14. 17:32
 3/8 anonim ***** válasza:
ő maga sem tudja mit akar
2012. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De miért nem tudja?


Akkor minek akar velem találkozni mégis? Aztán fél közölni, hogy inkább mégse?

2012. ápr. 14. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszer azért csak találkozni kéne, nem?

Mintha mindkettőtök csak valami indokot akarna, hogy miért ne?

Olyan nagy fáradság, ha egyszer mégis??

2012. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy találkozni kellene. Én el is mentem, ő talált ki valamit. Meg beszél nekem az ismerkedésről, később, barátságról.
2012. ápr. 14. 17:46
 7/8 A kérdező kommentje:

Még pár hete nekem sírt, hogy milyen magányos. Legalább a barátja legyek, igent mondtam, és tessék.


Az exe miatt lenne?

2012. ápr. 14. 17:47
 8/8 anonim ***** válasza:
először is mi az az x idő mert ha 00:00-ra beszéltétek meg akkor csak biztos álmos volt...nincs az arcodon valami kiütés vagy ilyesmi???? mert akkor lehet azért bizonytalan...
2012. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!