Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak? Felszedtem egy csajt buliba és azóta nem hagy békén, azt mondja megmondja az apjának hogy megd. Ugtam, mert még csak 13 éves.

Figyelt kérdés

Egy szórakozóhelyen ismertem meg,már többször láttam ott(elvileg 20 évnél fiatalabbak nem mehetnek be :S ). Azt hittem annyi idős mint én,vagy max 1 évvel fiatalabb. Buli után felmentünk hozzám és hát megtörtént a dolog. Persze gumival. Én nem akartam komolyabb kapcsolatot,így nem is kerestem őt,de ő teljesen rám szált bevallotta h 13! éves,és ha nem leszek a pasija nem veszem komolyan őt,szólni fog az apjának,aki mellesleg rendőr.

Most mit csináljak? Lecsukhatnak? Nem akarok ettől a csajtól semmit.

Az számít hogy a csajszi rendszeresen szerepel a club parti képein? Én nem tudtam h csak annyi idős... :S

22/F


2012. ápr. 14. 18:19
1 2
 1/20 anonim válasza:
78%

És hogy bizonyítja be,hogy lefeküdtetek ? -.-'



Elég érdekes szülei lehetnek,ha nem tűnik fel nekik,hogy a drága kicsi lányuk miket csinál,szóval annyira nem foglalkozhatnak vele.

2012. ápr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
99%
nézd meg a diák igazolványát vagy személyiét hogy biztos annyi e.... ha azzal fenyeget hogy elmondja apjának aki rendőr, akkor válaszolhatsz azzal hogy apuci biztos fog örülni ha kiderül hogy a 13 éves lánya olyan helyre jár, ahova 20 éven aluliakat nem engednek be...
2012. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

mond neki, azt csinál amit akar

egyrészt nem is biztos hogy 13, másrészt úgysem mondja el az apjának, mivel akkor az ő fejét tépné le, hogy oda járkál.. .

2012. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
SZtem ne foglalkozz vele...amelyik kutya ugat ,az nem harap... :D ha meg csak 13 éves.. háát még azt is letagadhatod ,hogy megdugtad.. Ha az apjával jönne- amit kötve hiszek , el sem hiszi a kislányának:) szóval nyugi! :)
2012. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A diákját láttam :S tényleg annyi... De basszus nem is néz ki annyian,sokkal többnek látszik. nem gondoltam volna h csak ennyi.

Egy haverom azt mondta tanácsolta h én járok rosszul ha feljelentenek mert megdugtam(egy partiképen csókolózunk,szinte felfaljuk egymást-ekkor ismertem meg közelebbről mikor az készült)

mert ez liliom tiprás,és az ilyen ügyeket nagyon komolyan veszik

2012. ápr. 14. 18:29
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Mindenképp tanulság, hogy legközelebb ne dugj meg ilyen kis ribancokat azonnal. :)
2012. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
azért mert csókolózol vele egy képen,még nem bizonyíték ,hogy megdugtad...
2012. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Fenyegesd vissza, hogy kitÍltatod a szórakozóhelyről, az nagyobb érvágás az ilyen kis libáknak.
2012. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
A tévedés, megtévesztés kizárja szándékos bűncselekmény lehetőségét....
2012. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
13 évesen azt sem tudtam hogy a szexhez erekció kell...kis ribi.21l
2012. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!