Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki megmondja nekem h kb...

Valaki megmondja nekem h kb mennyi kalória bevitel ez?

Figyelt kérdés

reggeli iskolában : 2kifli

ebéd kb 2kor : krumpéi fasírtal, vagy tészta étel sajt kukoricával stb (ezt azér írtam így h naggyábol ezeket ha eszem valamikor akkor mennyi kaloria kb) persze nem egyszerre eszem mdinet ..

tíz órai : 3-4 főtt tojás fehérje

vacsora : pl. joghurt, turó, vagy estleg tészta étel(de az ritkaság)


nemkérek nagyon pontos választ merthát nemis lehet csak ha kb ezeket eszem egy nap körülbelül mennyi ez ??

Fiú vagyok

183cm

79-80 kg vagy

és ha fogyni szeretnék akkor ennyi kalori bevitel jó vagy rossz e ?

ha rossz akkor miből egyek kevesebbet ?

és kb mikorra lenne látszata ennek ?

előre is köszönöm a Normális válaszoakat ! :)



2012. ápr. 12. 18:28
 1/9 A kérdező kommentje:

pl mai nap ez volt :..

reggeli: 2 kifli

ebéd: tészta étel

Tíz orai: 3 fölt tojás fehéje

vacsora : gyümölsc joghurt

ez kb mennyi ? :)

2012. ápr. 12. 18:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Háát... nekem ez elég kevésnek tűnik a testsúlyodhoz ,ezt Ne csináld!
2012. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

gondolod ? :| de egyszerűen akkor hogyan tudnék fogyni ? :( ...

tornzáok sulyozok és semmi mindenki avval jön ha kockás hasat aakrsz eősször égesd lea zsírt is ..

akkor hogy égessem le a zsírt ?

mert nem vagyok kövér csak a feljebb a mell izmokon van kicsit több zsír de nemtul sok de ha oldalból néznek az látszik nagyon

meg ha le ülök akkor a hasam olyan úszógumis..

de ha álva vagyok akkor a hasam oldalból nem olyan vészse de onnét is lekell ene adnom

akkor valami tipp ? :/

2012. ápr. 12. 18:55
 4/9 anonim ***** válasza:

A súlyod inkább kevés, mint sok, fogyni nem kellene.


Sportolj rendszeresen és egyél normálisan. Ez borzasztó kevés, amit ettél, még egy 150 cm-es lánynak is.


reggeli: 2 kifli 260 kcal

ebéd: tészta étel kb 600 kcal

Tíz orai: 3 fött tojás fehéje 42 kcal

vacsora : gyümölsc joghurt 146 kcal


Ez összesen 1100 körül van. Ez az éhenhalás határán mozog. Neked ahhoz, hogy izmot tudj felépiteni, ennek legalább a háromszorosát kell fogyasztani.

2012. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

pl mai nap ez volt :..

reggeli: 2 kifli -> 135*2 = 270 kcal

ebéd: tészta étel -> milyen? öntet volt rajta? milyen tészta volt volt-e hús? mert pl. egy sajtos-tejfölös tészta kész kcal bomba...

Tíz orai: 3 fölt tojás fehéje - 60 kcal

vacsora : gyümölsc joghurt - 110-120 kcal körül

ez kb mennyi ? :)


Ez kevés. Tuti fogyni fogsz vele, csak nem egészséges. hamar meglátszik az eredménye, persze fogysz, de mellette kialakulhat vitaminhiány, egyéb más. Ezért mondják hogy minimum 1200 kcal kell.


A futás nagyon jól leviszi a hasról a zsírréteget ill bármilyen más futkározós sport (kosár foci tenisz)

2012. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkienek :)

szokok futni is de egyszerűen akkor mér olyan a hasam ? :S :S ha aez a tetsuly kevés hozzám képest ? :S ..

akkor kicsivel tööbbet fogok enni , de akkor hogyan tudnék fogyni ?

2012. ápr. 12. 21:59
 7/9 A kérdező kommentje:
a kilóval nem is lenne semmi gondom ha nemlenne uszo gumis a hasam :S mega mellizmomat nemfedné kicsit több zsír
2012. ápr. 12. 22:02
 8/9 A kérdező kommentje:
és kiszámoltam h menny kalóriára van szükségem és -->2273
2012. ápr. 12. 22:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Szervusz!

Tervezd meg pontosabban az étrended! A lényeg az lenne, hogy minél több fehérjét egyél, és szénhidrátból, és zsírból ne fogyassz többet, mint amennyire tényleg szüksége van a szervezetednek.

Ehhez adok némi segédletet:

[link] - Itt kiszámíthatod, miből mennyire van szüksége a szervezetednek.

[link] - Itt mindenről megtudhatod, hogy hány kalória, mennyit tartalmaz a felsorolt dolgokból.

Fontos, hogy ne súlyvesztésen gondolkozz, hanem súlytartásban, csak fehérjedúsabban kell enned, és legalább heti kétszer edzened (futás, és az adott izomcsoportra vonatkozó gyakorlatok).

2012. ápr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!