Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek belé szerettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek belé szerettem?

Figyelt kérdés

tetszik egy lány

sőt szerintem belé szerettem mert hogy egész nap csak ő van az eszembe mit csinálhat.. jól van e stb ..

egy sulibajárunk és egy helyen lakunk

beszélő viszonyba nem vagyunk .. és ha egyik napról a másikra elkezdenék érdeklődni sztem nagyon feltűnő lenne..

szerintetek az jó választás h elhívom egy helyre és elmondom neki h bejön stb..

nem bírom már tovább :(

(nincs pasija)



2012. ápr. 14. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok beszélő viszonyba, hogy szerettél bele? Amúgy az elhívás jó ötlet, de ne támadd le rögtön szerelmi vallomásokkal, inkább ismerd meg.
2012. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak mert kurwára az esetem ..
2012. ápr. 14. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem meg igenis kezdj el érdeklődni, had legyen 'feltűnő' neki :)

aztán utána hívd el sétálni vagy valami helyre..és akkor nem jön ki hülyén ha odaállítasz hozzá hogy 'szia,eljönnél velem ide és ide höhö..'


Én is jártam már így, és nincs értelme félni valamitől is mert nincs vesztenivalód, ha a lány nemet mondana, akkor sincs gond mert a viszonzatlan szerelem hamarabb elmúlik!! :) De viszont ha nem lépsz, azt bánni fogod de nagyon


Adj bele mindent !!!!!!!!!!!!!! :)

2012. ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!