Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lehet hogy bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehet hogy bele szerettem? :/

Figyelt kérdés

van egy nagyon-nagyon jó fiú barátom, és egy kiránduláson bevallotta, hogy többet érez irántam mint barátság. (akkor egy világ omlott bennem össze, mivel nagyon sok barátomat vesztettem már el az miatt, h belém szeretett, viszont én csak barátságot akartam) utána megbeszéltük h CSAK barátok leszünk.

ám mos hogy itt a nyár, és nem látom minden nap, nagyon hiányzik. szinte minden nap irogatunk, de ha egy vagy két napig nem beszélünk, a szívem majd megszakad, és bepánikolok, hogy vajon miért nem ír. ezen kívül egyre gyakrabban álmodom vele....


2011. júl. 20. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok barátságnak ez a sorsa. Ez nem jelent feltétlenül rosszat. Sőt, az ilyet kapcsolatok a legerősebbek, mert egy megértő társ is a párod. Ha úgy érzed, szerelmes vagy, hajrá!
2011. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
annyira félek attól, h elveszítem...mert tegyünk fel hogy összejövünk...előbb utóbb szakítunk...és mi van ha utána oda a barátságunknak? mert nélküle nem tudom elképzelni az életemet...
2011. júl. 20. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
De már a szavaidból is le lehet venni, hogy ez a szerelem,de még ha nem is lenne az, tudod, hogy nála igen, és így már, hidd el, semmiképpen nem lehet barátság ebből. Megpróbálhatjátok,és tehettek úgy, mintha, de észre fogod venni rajta, hogy részéről nem csak barátság...
2011. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
beleszerettem egy szó
2011. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szakítanátok is vmikor akk annak biztos meglessz az oka és utána már nem fogsz a barátságára vágyni...

De járj vele nyugodtan...gondolj bele ő neki MOST szakadmeg a szíve csakmert nem szerethet ÚGY ahogy szeretne...sok sikert

2011. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkább tegyük fel, hogy összejöttök, jártok. Ha tényleg nagyon szeretitek egymást akkor nem szabad azon filózni, hogy mi van, ha...

Ilyenkor mindig arra kell gondolni, hogy szereted és mindenhova vele akarsz menni.

2011. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!