Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki nagyon tetszik és kicsit bele is szerettem. De neki van barátnője és engem pedig észre sem vesz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha van barátnoje akkor semmit
2012. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
semmit
2012. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos fiatal korban előfordulnak az ilyen plátóibb szerelmek. Nem kell aggódnod, általában ezek szalmaláng szerelmek, gyorsan gyullad, és gyorsan ki is alszik.
2012. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejts!
2012. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de nemtudok felejteni.:||
2012. febr. 10. 22:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyisnem :) Mondtam, akár a szalmaláng. Könnyen gyullad és hamar kialszik.
2012. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1.Van barátnője,

2.észre sem vesz,

3.esélyeid a nullával egyenlőek.

Akkor Te mit is élvezel ebben a szituban?Azt,hogy szenvedhetsz a teljes reménytelenség miatt?Szerintem gyorsan fel kéne ébredned!

2012. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Eddig mindenki csak szörnyűségeket írt szóval elmesélek neked valamit hogy ne érezd reménytelennek a helyzeted. Egy 15 éves lány találkozott egy 16 éves sráccal akinek volt barátnője. Sokat dumáltak és egy idő után elkezdtek találkozgatni persze mondván hogy ez csak baráti összejövetel. Aztán a lány szép lassan kezdte megkedvelni a srácot amikor is kiderült hogy a srác kapcsolata nem is olyan kis tini szerelem mivel már több mint fél éve jártak. A lány minden találkozás során egyre jobban és jobban beleszeretett a srácba ám mivel találkozott a barátnőjével és látta milyen kedves és aranyos csajszi fel akarta adni az egészet. Nos, ekkor jött rá hogy ez már lehetetlen. Nincs visszaút! Egy buliba a srác elkísérte a lányt és egyszer csak felpattant a szikra és valahogy csókolózás lett a vége. Ezután a srác szakítani akart a barátnőjével ám a lány ezt nem engedte. Bocsánatot kértek a barátnőjétől mindketten és a lány felszívódott. Egy fél évvel később a srác felhívta hogy találkozzanak. Kiderült hogy nem amiatt az incidens miatt hanem mert már nem szerették egymást, szakítottak.


Szóval szerintem ne add fel olyan könnyen. Ha nem látsz reményt, mint ahogy én is tettem, és még látsz visszautat akkor add fel. Még most! És higgy nekem jobb lesz így, lehet később még kialakulhat valami.


17/L (és jelenleg van pasija :D )

2012. febr. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Van barátnője. Ha szingli lesz, akkor hajts rá.
2012. febr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hát köszi a tanácsokat.:))

csak az a baj hogy mindennap találkozom a sráccal.:|

és a járásuk pedig annyiból áll hogy megfogják egymás kezét és ennyi...:|

2012. febr. 11. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!