Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyhogy nem kezdeményez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy nem kezdeményez? Miért ennyire félénk?

Figyelt kérdés
Egy osztálytárs lány már 4 éve sokat néz,és barátnője is elmondta,hogy bejövök neki,de sose próbál beszélgetni vagy valami,amikor én beszéltem vele,totál zavarban volt(elég csendes,de csinos).Persze engem így már nem annyira érdekel,inkább a bátrabb lányokkal ismerkedek.De komolyan 4 év alatt egyszer se sikerült annyi bátorságot összeszedni,hogy megszólítson?
2012. ápr. 14. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
azt vallom hogy osztálytárssal összejönni nem érdemes. lehetnek kivételek de az ilyen dolgok többnyire rosszul végződnek
2012. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. miért nem érdemes osztálytárssal összejönni?
2012. ápr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy sejti hogy ekkora f.asz vagy és inkább nem akar téged, de azért tetszel neki és ezért néz.

Ha téged nem érdekel az ilyen csaj akkor mit foglalkozol vele? Amúgy meg nem pont a csajnak kéne kezdeni.

2012. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nézegetni nem kéne.Mi rosszat csinálok?
2012. ápr. 14. 23:02
 5/6 A kérdező kommentje:
*sértegetni se kéne
2012. ápr. 14. 23:03
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Bocs, késő van, nem fogtam fel teljesen hogy mit olvasok :D

visszavonom amit írtam. Amúgy nem tudom. Lehet csak tetszel neki, de nem akar tőled semmit.

2012. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!