Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több, mint fél éve szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint fél éve szerelmes vagyok valakibe. Hogy mulasszam el?

Figyelt kérdés
Esélytelen ügy. Nem szoktam vele találkozni.
2012. ápr. 16. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Feljönnék GYIK-ra és baromságokat írogatnék a lábujjaimmal.
2012. ápr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
előbb-utóbb abbamarad magától is
2012. ápr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
bocs nemide :D
2012. ápr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne zárkózz el az ismerkedéstől!Ha valaki külsőre már tetszik,azzal mindenképp ismerkedj vele!Majd csak lesz olyan,akibe belezúgsz!
2012. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ismerkedek, majdnem ossze is jottem valakivel de akkor is folyton ragondolok
2012. ápr. 16. 18:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk beszélj avval aki már fél éve tetszik.
2012. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerinted nem tettem meg? Elkuldott a ...ba es nagyon durvan rosszban vagyunk
2012. ápr. 16. 18:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt érzed. Három éve szerelmes vagyok valakibe, aki nem lehet az enyém, és én napi szinten találkozok vele, és sokszor látom a barátjával. Talán kicsit jobban fogod magad érezni attól, hogy belátod, lehetne rosszabb is :D
2012. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyan ez a helyzet nálam is... augusztusban zúgtam bele, december végén mondtam el neki, mert már nem bírtam tovább... egy finom kis visszautasítást kaptam, azóta nem beszélünk és majdnem minden nap látjuk egymást, mostmár kezd hidegen hagyni a jelenléte, de kegyetlen volt az elmúlt 4hónap... ://

19/l

2012. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De vege lesz egyaltalan? Elso latasra szerelem volt es en ilyet meg sosem ereztem
2012. ápr. 16. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!