Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a no lekever egy pofont a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a no lekever egy pofont a ferfinak ( persze ugy hogy van ra oka ) a ferfinek joga van vissza utni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem,nincs joga!!! -.-
2012. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs!!!
2012. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz kemény a férfi ha vissza adja attól csak vadállat lesz. Akkor kemény ha megállja hogy nem adja vissza!
2012. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De utána 2x-esen kell visszaadni erőszakot nélkülöző megoldással:)
2012. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
es miert gondolja a ferfi (mert van ilyen ferfi ) hogy ha a no pofont ad neki, az azt jelenti hogy nagy eros nonek kepzeli magat, es azert vissza kell neki adni, hogy tudassa vele o csak egy no.
2012. ápr. 16. 22:05
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Mert nincs bennük tisztelet a nők iránt. Meg beképzeltek 1páran és ezért.


19/F

2012. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A mondás is azt tartja, hogy nőt nem illik megütni - csak megrúgni (természetesen csak némi fanyar humor).
2012. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok paraszt nő meg jól kihasználja, hogy nem lehet megütni: Bezzeg ha egyszer visszakapja akkor fel van háborodva...
2012. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, életemben egyetlenegyszer ütöttem meg pasit, de akkor nagyon jó okom volt rá. Pár hónapja voltunk együtt, amikor egyszer két és fél órát késett a randiról, én türelmesen vártam, de nem jött, hát felhívtam. Egy bájos hangú leány üdvözölt a telefonban, nem tudta, hogy ki vagyok, és kiszaladt a száján, hogy a Drágája épp most ment ki zuhanyozni. Ekkor a barátom (mostmár ex) kikapta a telefont a kezéből és elkezdett habogni, hogy félreértés történt, blabla. Lecsaptam a telefont, elindultam haza, útközben találkoztunk a sráccal. Amikor megláttam, olyan szinten elöntötte az agyamat a méreg, hogy köszönés helyett pofonvágtam. És nem azért, mert "meg akartam mutatni, hogy én milyen erős nő vagyok", hanem azért, mert megalázott, nem is kicsit. Szép lett volna, ha még ezek után neki áll feljebb és visszaüt...
2012. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megcsalásnál teljesen jogos a nőtől. De csak úgy ne pofozgasson, mert a sok nyomorult amcsifilmben ezt látta, hogy a nőknek az a dolga, hogy pofozkodjanak. Például felhúzza magát valami hülyeségen és csak úgy ad egy pofont, hogy odafigyeljek rá, vagy hagyjam abba a mondatot ami zavarja (hozzá tenném teljesen ártatlan dolog).


Sosem adok okot rá, hogy pofán vágjanak, de mégis kaptam már szinte semmiségekért. Mivel még nem ütöttem meg nőt, ilyenkor jól leordítottam a fejét, hogy mi a f***t képzel magáról.


Pofozkodás nélkül is el lehet intézni ezeket a dolgokat, a férfiaknak nem fáj a pofon, nem is hatja meg őket, hanem csak szimplán dühöt kelt bennük és ha nem is jogos akkor nem lennék a nő helyében.

2012. ápr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!